استفاده 70درصد از شهروندان استان مرکزی از ماسک/ برگزاری مراسم عزاداری محرم در فضای سرپوشیده، ممنوع شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۱
کد خبر: 74639
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
گزارش تصویری؛

مرمت بام بازار تاریخی شمس السلطنه نراق

عمليات مرمت اضطراری و نجات بخشی و نجات بخشی بام بازار نراق آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ عملیات مرمت و نجات بخشی بام مجموعه بازار شمس السلطنه نراق از تاریخ 17 تیر ماه 99 با نظارت عالیه میراث فرهنگی آغاز شده است.

برای مرمت اضطراری و نجات بخشی این بازار اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال در نظر گرفته شده است که طی تفاهم نامه همکاری سه جانبه میراث فرهنگی، شهرداری شهر نراق و اداره کل اوقاف استان در حال انجام است.

بازار سرپوشیده شهر تاریخی نراق، اثر تاریخی ارزشمندی برای استان و کشور محسوب می‌شود و در 22 آبان سال 1362 به شماره 1645 در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسید.

captcha