ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶
کد خبر: 74630
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:

وضعیت تفرش در بیماری کرونا زرد شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش گفت: طی روزهای گذشته آمار افراد مبتلا به بیماری کرونا در شهرستان تفرش افزایش یافته و به 93 نفر (از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون) رسیده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ دالوندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش در گفتگو با ندای تفرش با اشاره به وضعیت شهرستان در بیماری کرونا، گفت: طی روزهای گذشته آمار افراد مبتلا به بیماری کرونا در شهرستان تفرش افزایش یافته و به 93 نفر (از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون) رسیده است.

دالوندی اظهار کرد: افزایش تعداد مبتلایان نتیجه سهل انگاری و کم دقتی نسبت به رعایت مسائل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی است. افزایش تعداد بیماران سبب شد که وضعیت شهرستان در بیماری کرونا زرد شود. در صورت عدم رعایت مسائل ممکن است وضعیت شهرستان قرمز و در شرایط هشدار قرار گیرد.

وی افزود: در این روزها تعدادی به صورت روزانه بستری و سپس به وضعیت قرنطینه خانگی در منازل خودشان منتقل می شوند. رفتار این ویروس عوض شده است و در نوع جدید افراد مبتلا دارای علائم بالینی بدتری نسبت به 1 تا 2 ماه پیش هستند.

 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش ادامه داد: در نوع جدید ویروس بیشتر مبتلایان، افراد جوان و میانسال هستند که با سرایت ویروس و ایجاد درگیری های ریوی فرد را نیازمند مراقبت در بخش مراقبتهای ویژه مراکز درمانی می کند.

دالوندی با بیان این مطلب که در حال حاضر 2 نفر بیمار مشکوک به بیماری کرونا در بیمارستان بستری هستند، گفت: در حال حاضر 46 نفر بهبود یافته خانگی، 10 نفر بهبود یافته بیمارستانی، 31 نفر قرنطینه خانگی و 6 نفر بر اثر بیماری کرونا فوت کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به وضعیت شهرستان و براساس مصوبات قرارگاه زیستی استان مرکزی، برگزاری هرگونه برنامه های حضوری و عمومی در سطح شهرستان ممنوع است. با وجود ابلاغ این مصوبه به ادارات ولی همچنان شاهد برگزاری مراسمهای عمومی به خصوص مراسمهای عروسی و عزا در سطح شهرستان هستیم که نیازمند رسیدگی است. چراکه برگزاری این گونه برنامه ها سلامتی شهروندان را تهدید می کند.

انتهای پیام/

captcha