ریزش ارزش سهام مردم به دلیل بی‌تدبیری دولت/ مقصر اصلی لغو ETF پالایشی چه کسانی هستند؟ کنکور سراسری به تعویق افتاد بررسی پیشنهاد دولت برای مقابله با تحریم نفتی در جلسه سران قوا شناسایی 148مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته / مرگ 7 نفر در اثر ابتلا به کووید 19 در استان مرکزی مصوبه مجلس درباره مالیات بر ارزش افزوده، ابهام و ایراد دارد عصر امروز؛ جلسه وزارت کشور و وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس اسلامی: ساخت مسکن خبرنگاران قطعی است اما منوط به همکاری وزارت ارشاد است آیت‌الله رئیسی: هر طرح اقتصادی باید با بررسی کارشناسانه و اقناع افکارعمومی و نخبگانی همراه باشد در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛ نیکزاد: فقط ۲ درصد کشور زیرِ ساخت شهر‌ها رفته / قانون دریافت مالیات از خانه‌های خالی نتیجه خواهد داد امروز حق مسکن کارگران تعیین تکلیف می شود؟
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
کد خبر: 74584
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
فرمانده انتظامي استان مرکزی خبر داد

دستگیری اعضای باند سارقان منزل در اراک/ كشف 20 ميليارد ريال اموال سرقت شده از سارقان

فرمانده انتظامي استان مرکزی از دستگیری 3 نفر اعضای باند سارقان منزل در عمليات كارآگاهان پليس آگاهي استان در اراک خبر داد و گفت: در بازرسي از خودروي سارقان، 20 ميليارد ريال اموال سرقت شده كشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار "حسن مفخمي شهرستاني" فرمانده انتظامي استان مرکزی امروز در جمع خبرنگاران گفت: در برنامه ريزي افزايش امنيت اجتماعي و برخورد اثربخش در برخورد با مجرمان، يكي از راهبردهاي عملياتي پليس تعامل و بهره گيري از ظرفيت هاي پليس در سطح كشور است.

وي افزود: در تحقق اين رويكرد، ماموران پليس آگاهي استان در همكاري اطلاعاتي با پليس يكي از استان هاي كشور از تردد اعضاي يك باند سرقت از محورهاي مواصلاتي شهرستان اراك مطلع شدند.

مفخمی شهرستانی اظهار کرد: با مراقبت هاي نامحسوس كارآگاهان پليس آگاهي استان، خودروي سارقان شناسايي و در يك عمليات غافلگيرانه در ورودي شهر اراك متوقف و 3 سرنشين آن دستگير شدند.

فرمانده انتظامي استان مركزي ادامه داد: در بازرسي از خودروي اعضاي اين باند سرقت،‌ بنا به برآورد اعلامی کارشناسان در حدود 20 ميليارد ريال اموال با ارزش چون طلاجات و جواهرات، مجسمه هاي تزئيني، انواع ساعت، انگشتر و بسياري از اشياء با حجم كم و قيمتي كه از استان البرز سرقت شده بود، كشف شد.

مفخمي شهرستان تصريح كرد: در بازجويي هاي مقدماتي انجام شده از اعضاي اين باند سرقت مشخص شد كه آنها تا كنون طي 3 مرحله در شهرستان "رباط كريم" و 2 مرحله سرقت از شهرستان "ساوه" اقدام به سرقت از منزل شهروندان داشته اند.

وي با بيان ادامه داشتن تحقيقات تكميلي پليس در اين پرونده خاطر نشان كرد: با هماهنگي انجام شده با مرجع قضائي، مراحل تكميل بازجويي هاي تخصصي پليس با همكاري پليس در ديگر استان هايي كه احتمال انجام سرقت از سوي اعضاي اين باند متصور بوده، در حال پيگيري است.

انتهای پیام/

captcha