ریزش ارزش سهام مردم به دلیل بی‌تدبیری دولت/ مقصر اصلی لغو ETF پالایشی چه کسانی هستند؟ کنکور سراسری به تعویق افتاد بررسی پیشنهاد دولت برای مقابله با تحریم نفتی در جلسه سران قوا شناسایی 148مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته / مرگ 7 نفر در اثر ابتلا به کووید 19 در استان مرکزی مصوبه مجلس درباره مالیات بر ارزش افزوده، ابهام و ایراد دارد عصر امروز؛ جلسه وزارت کشور و وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس اسلامی: ساخت مسکن خبرنگاران قطعی است اما منوط به همکاری وزارت ارشاد است آیت‌الله رئیسی: هر طرح اقتصادی باید با بررسی کارشناسانه و اقناع افکارعمومی و نخبگانی همراه باشد در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛ نیکزاد: فقط ۲ درصد کشور زیرِ ساخت شهر‌ها رفته / قانون دریافت مالیات از خانه‌های خالی نتیجه خواهد داد امروز حق مسکن کارگران تعیین تکلیف می شود؟
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴
کد خبر: 74582
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
استاندار مرکزی

وضعیت کرونا در استان مرکزی نارنجی شد

استاندار مرکزی گفت:استان مرکزی در وضعیت نارنجی ابتلا به کرونا قرار داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی گفت: وضعیت شهر‌های استان از نظر ابتلاء به کرونا نارنجی است اما تعداد مبتلایان به کرونا در سطح استان رو به افزایش است، هرچندکه خوشبختانه تعداد فوتی‌ها ثابت است.  

آقازاده اظهار کرد: نگران هستیم که اگر تعداد مبتلایان بالا برود بر تعداد فوتی‌ها نیز تأثیر بگذارد.

وی ادامه داد: اگر وضعیت همین طور پیش برود یکی از استان‌های بحرانی کشور از نظر تعداد مبتلایان به کرونا خواهیم بود و مجبور می‌شویم محدودیت‌هایی که آزاد کردیم را دوباره برگردانیم.

استاندار مرکزی با بیان اینکه زدن ماسک از مهمترین راهکار‌های مقابله با کرونا است از مردم استان مرکزی خواست بیرون از خانه همه جا و همه وقت ماسک بزنند و دستورالعمل‌های بهداشتی را باجدیت رعایت کنند.

انتهای پیام/

captcha