ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
کد خبر: 74580
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش خبر داد

توزیع ماسک رایگان میان شهروندان تفرشی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: با توجه به اوج گیری بیماری کرونا مرحله بعدی توزیع ماسک رایگان میان شهروندان تفرشی از ایام دهه کرامت و ولایت آغاز شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با ندای تفرش، گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در تفرش بسیج وارد میدان شد و در زمینه ضدعفونی شهر و روستا، تهیه لوازم بهداشتی و حتی کمک به بیماران کرونایی و خانواده آن‌ها و موارد دیگر اقدام کرده است.

صادقی اظهار کرد: ناحیه مقاومت بسیج تفرش در خصوص مبارزه با ویروس کرونا با بکارگیری بسیجیان در سطح پایگاهها و مساجد برای فعالیت جهادی توزیع ماسک در مناطق محروم و شهروندان فعالیت دارد.

وی افزود: در برهه های زمانی مختلف گروههای جهادی تفرش اقدام به توزیع بیش از ۳۰ هزار ماسک به صورت رایگان در میان مردم شهرستان کرده اند. با توجه به اوج گیری بیماری کرونا مرحله بعدی توزیع ماسک از ایام دهه کرامت و ولایت آغاز شده و ماسکها  به صورت رایگان در میان شهروندان توزیع می شود.

صادقی با اشاره به توزیع کمکهای مومنانه در سطح شهرستان خاطر نشان کرد: توزیع ۱۱۰۰ سبد کالا در قالب کمک مومنانه صورت گرفته است و این طرح در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

captcha