جهانگیری را «یادتان هست»!/ سلطان وعده های پوچ یا کاندیدای ریاست جمهوری؟ برنامه ریزی جهت برگزاری 700میز خدمت در استان مرکزی/ ارائه خدمات بهداشتی به زندانیان مهم ترین برنامه پیش روی بسیج کارمندان است ضرورت مشارکت صنایع استان مرکزی در طرح های مدیریت مصرف برق/ 60درصد مصرف برق استان در حوزه تولید است ایران رقیب نزدیک آمریکا و چین در تولید انبوه پرنده‌های بدون سرنشین نظامی/ ارتش با «۱۰۰۰ پهپاد جدید» آماده انجام بزرگترین حملات پهپادی می‌شود +عکس بهبود وضعیت اشتغال و معیشت مهم ترین انتظار مردم از رئیس جمهور آینده آلومینیوم اراک - تراکتور تبریز/ منصوریان و خطیبی خیلی زود به تیم های سابق رسیدند حضور باشکوه مردم در انتخابات می‌تواند راهگشا و حلال مشکلات باشد/میزان مشارکت مردم رابطه مستقیم با عملکرد دولت‌ها دارد کلیپ| در انتخابات شرکت می‌کنم چون... آخرین باری که به موزه رفتید کی بود؟ بیانیه مهم و انتخاباتی جامعه مدرسین/ راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی ‌شرکت گسترده پای صندوق‌های رأی است
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۹
کد خبر: 74578
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک:

جریمه در انتظار رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند/ افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در اراک خلاف قانون است

مرادی رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: موضوع افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در شهر اراک در حالی که هنوز این افزایش به شهرداری اعلام نشده، خلاف قانون است.

مرادی رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: موضوع افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در شهر اراک در حالی که هنوز این افزایش به شهرداری اعلام نشده، خلاف قانون است.

حجت الله مرادی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک، با اشاره به شیوع موج دوم ویروس کرونا و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی گفت: با توجه به ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و همچنین تصمیم گیری ستاد مقابله با کرونا، به رانندگان تاکسی ها ابلاغ کرده ایم که موارد پیشگیری و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

مرادی اظهار کرد: برخی از رانندگانی که فاصله اجتماعی هوشمند را در تاکسی یا اتوبوس رعایت نمی‌کنند، توسط بازرسان جریمه و یا از ادامه تردد در مسیر جلوگیری می شود.

وی ادامه داد: علاوه بر رعایت رانندگان تاکسی ها، باید خود مسافران نیز فاصله گذاری اجتماعی و موارد بهداشتی را رعایت کنند تا مانع از شیوع کرونا شوند.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک در خصوص نرخ کرایه تاکسی در اراک گفت:  پیشنهاد افزایش کرایه تاکسی در شهر اراک زودتر از سال‌های گذشته توسط سازمان جهت تصویب به شورا ارسال شد و پس از تصویب و ارسال به فرمانداری تاکنون در خصوص این مصوبه به شورای شهر و شهرداری موردی اعلام‌نشده است.

مرادی خاطرنشان کرد: موضوع افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در شهر اراک درحالی‌که هنوز این افزایش به شهرداری اعلام‌نشده، خلاف قانون است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار