ریزش ارزش سهام مردم به دلیل بی‌تدبیری دولت/ مقصر اصلی لغو ETF پالایشی چه کسانی هستند؟ کنکور سراسری به تعویق افتاد بررسی پیشنهاد دولت برای مقابله با تحریم نفتی در جلسه سران قوا شناسایی 148مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته / مرگ 7 نفر در اثر ابتلا به کووید 19 در استان مرکزی مصوبه مجلس درباره مالیات بر ارزش افزوده، ابهام و ایراد دارد عصر امروز؛ جلسه وزارت کشور و وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس اسلامی: ساخت مسکن خبرنگاران قطعی است اما منوط به همکاری وزارت ارشاد است آیت‌الله رئیسی: هر طرح اقتصادی باید با بررسی کارشناسانه و اقناع افکارعمومی و نخبگانی همراه باشد در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛ نیکزاد: فقط ۲ درصد کشور زیرِ ساخت شهر‌ها رفته / قانون دریافت مالیات از خانه‌های خالی نتیجه خواهد داد امروز حق مسکن کارگران تعیین تکلیف می شود؟
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰
کد خبر: 74578
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک:

جریمه در انتظار رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند/ افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در اراک خلاف قانون است

مرادی رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: موضوع افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در شهر اراک در حالی که هنوز این افزایش به شهرداری اعلام نشده، خلاف قانون است.

مرادی رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: موضوع افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در شهر اراک در حالی که هنوز این افزایش به شهرداری اعلام نشده، خلاف قانون است.

حجت الله مرادی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک، با اشاره به شیوع موج دوم ویروس کرونا و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی گفت: با توجه به ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و همچنین تصمیم گیری ستاد مقابله با کرونا، به رانندگان تاکسی ها ابلاغ کرده ایم که موارد پیشگیری و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

مرادی اظهار کرد: برخی از رانندگانی که فاصله اجتماعی هوشمند را در تاکسی یا اتوبوس رعایت نمی‌کنند، توسط بازرسان جریمه و یا از ادامه تردد در مسیر جلوگیری می شود.

وی ادامه داد: علاوه بر رعایت رانندگان تاکسی ها، باید خود مسافران نیز فاصله گذاری اجتماعی و موارد بهداشتی را رعایت کنند تا مانع از شیوع کرونا شوند.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک در خصوص نرخ کرایه تاکسی در اراک گفت:  پیشنهاد افزایش کرایه تاکسی در شهر اراک زودتر از سال‌های گذشته توسط سازمان جهت تصویب به شورا ارسال شد و پس از تصویب و ارسال به فرمانداری تاکنون در خصوص این مصوبه به شورای شهر و شهرداری موردی اعلام‌نشده است.

مرادی خاطرنشان کرد: موضوع افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در شهر اراک درحالی‌که هنوز این افزایش به شهرداری اعلام‌نشده، خلاف قانون است.

انتهای پیام/

captcha