ریزش ارزش سهام مردم به دلیل بی‌تدبیری دولت/ مقصر اصلی لغو ETF پالایشی چه کسانی هستند؟ کنکور سراسری به تعویق افتاد بررسی پیشنهاد دولت برای مقابله با تحریم نفتی در جلسه سران قوا شناسایی 148مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته / مرگ 7 نفر در اثر ابتلا به کووید 19 در استان مرکزی مصوبه مجلس درباره مالیات بر ارزش افزوده، ابهام و ایراد دارد عصر امروز؛ جلسه وزارت کشور و وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس اسلامی: ساخت مسکن خبرنگاران قطعی است اما منوط به همکاری وزارت ارشاد است آیت‌الله رئیسی: هر طرح اقتصادی باید با بررسی کارشناسانه و اقناع افکارعمومی و نخبگانی همراه باشد در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛ نیکزاد: فقط ۲ درصد کشور زیرِ ساخت شهر‌ها رفته / قانون دریافت مالیات از خانه‌های خالی نتیجه خواهد داد امروز حق مسکن کارگران تعیین تکلیف می شود؟
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۲
کد خبر: 74527
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
فرمانده انتظامي استان مرکزی خبر داد

انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات غيرمجاز در عمليات پليس استان مركزي/كشف 46 قبضه سلاح جنگي

فرمانده انتظامي استان مرکزی از عمليات ماموران پليس امنيت عمومي استان در شناسايي و انهدام يك باند سازماندهي شده سلاح و مهمات خبر داد و گفت: از اعضاي اين باند 46 قبضه سلاح جنگي و يك هزار و 305 عدد فشنگ كشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار "حسن مفخمي شهرستاني" فرمانده انتظامي استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: در تداوم طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي، ماموران پليس امنيت عمومي استان در انجام تحقيقاتي از فعاليت يك باند قاچاق سلاح و مهمات غيرمجاز مطلع شدند و برنامه ريزي عملياتي لازم براي شناسايي و دستگيري آنان آغاز شد.

مفخمی شهرستانی اظهار کرد: در چندين ماه تلاش شبانه روز ماموران پليس، محل فعاليت سركرده اين باند در يكي از استان هاي مرزي كشور شناسايي و مراقبت هاي نامحسوس در خصوص فعاليت هاي اين فرد آغاز و مشخص شد كه اين فرد سلاح و مهمات غيرمجاز را به استان هاي مركزي قاچاق مي كند.

اين مقام ارشد انتظامي در استان مركزي افزود: با هماهنگي انجام شده با مرجع قضائي، تيمي از ماموران پليس امنيت عمومي استان به اين استان مرزي اعزام شدند و در انجام چندين عمليات، موفق به كشف تعداد 46 قبضه سلاح غيرمجاز از اعضاي اين باند شدند.

وي تصريح كرد: در ادامه اين عمليات ها 6 نفر از اعضاي اين باند، كه در قاچاق سلاح و مهمات به يكي از استان هاي مركزي كشور بودند، در يكي از محورهاي مواصلاتي استان مركزي شناسايي و دستگير شدند و تعداد يك هزار و 305 عدد فشنگ سلاح جنگي كه در لاستيك زاپاس خودروي آنها جاساز شده بود، كشف شد.

فرمانده انتظامي استان مركزي با بيان برنامه ريزي جامعي كه در دستگيري سركرده اين باند انجام پذيرفت، ادامه داد: اين فرد كه از شگردهاي مختلف براي فرار از دست پليس استفاده مي كرد، سرانجام در چتر اطلاعاتي پليس استان گرفتار و در حال برنامه ريزي براي فرار از آخرين مخفيگاه خود در شهر محل سكونتش در در اين استان مرزي دستگير و براي تكميل تحقيقات به پليس امنيت عمومي استان دلالت شد.

انتهای پیام/

captcha