ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
کد خبر: 74519
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲

پیگیری افزایش تعداد وکلا و رفع انحصار در قانون برنامه توسعه هفتم

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس با اشاره به اینکه با افزایش تعداد وکلا برای رفع انحصار در این زمینه موافق هستم، گفت: این موضوع را در هنگام تدوین قانون برنامه پنچ ساله توسعه هفتم در مجلس، پیگیری و آنرا در دستور کار نمایندگان قرار خواهیم داد.

به گزارش دیار آفتاب؛  ولی‌الله فرزانه  امروز درباره افزایش تعداد وکلا برای از رفع انحصار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: با افزایش تعداد وکلا برای رفع انحصار در این زمینه موافق هستم.

وی افزود: البته در این زمینه تصمیم‌گیری برعهده دستگاه قضا است که دراین باره قوه قضاییه در پنج ساله تحت عنوان مشاور حقوقی حل کرده و همچنین کانون وکلا مرکز مشاوره حقوقی وکالت را مردمی کند تا از انحصار خارج شود که در برنامه پنجم توسعه این مساله نیامده است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باتوجه به اهمیت موضوع آنرا  در هنگام تدوین قانون برنامه پنچ ساله توسعه هفتم در مجلس، پیگیری و در دستور کار نمایندگان قرار خواهیم داد.

فرزانه با بیان اینکه پاسخ به مطالبه دانشجویان در این زمینه به حل مشکل مهم اشتغال کمک خواهد کرد، افزود: از همه مهم‌تر بحث‌های حقوقی و قضایی مباحث تخصصی و فنی است که توصیه ما به مردم این است وکیل و مشاور حقوقی بگیرند به این دلیل که قضات در دستگاه قضا استقلال دارند.

فرزانه گفت: باید مشاوان حقوقی و وکلا قابل دسترس باشند و در این صورت نرخ دستمزد آنان به صورتی خواهد بود تا اقشار آسیب‌پذیر هم بتوانند از چنین امکانی برخوردار باشند.

انتهای پیام/86034/ع

captcha