وعده ربیعی برای تصویب حق مسکن کارگران/ مصوبه شورای عالی کار روی میز کمیسیون اقتصادی دولت شهید بابایی، خلبانی که شوق پرواز او را آسمانی کرد تصویب قانون مالیات بر خانه های خالی / چه خانه هایی مستثنی از پرداخت مالیات هستند فیلم| بارگیری 150جهیزیه در اراک برای اهدا به زوجهای جوان کم بضاعت گزارش تصویری| آماده سازی 150 جهیزیه برای زوج های نیازمند در اراک مجلس شفافیت را از خود شروع کرده است/ شفافیت به اعتماد بیشتر مردم به‌نظام و مسئولین کمک خواهد کرد کرامت و سربلندی ملت ها در گرو پایبندی به ارزش ها است کمک مومنانه کار بسیار پسندیده ای است/افراد متمکن اگر فرصت کمک به نیازمندان را غنیمت نشمارند، باخته‌اند لزوم ارائه مشوق‌های لازم به خانواده‌ها برای فرزند آوری بیشتر 9 کاروان شادی در شهرهای استان مرکزی به حرکت در می‌آید
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷
کد خبر: 74497
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی :

کالایی که ضوابط ورود به کشور را رعایت نکند قاچاق محسوب می شود

معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی گفت: هرگونه کالایی که ضوابط ورود به کشور را رعایت نکند کالای قاچاق محسوب می شود و این نیازمند فرهنگ سازی است که باید باور مردم تغییر پیدا کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ اکرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی امروز در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گفت: قاچاق یک پدیده چند وجهی است که هرکس از دیدگاه و نگاهی به این پدیده نگاه می کند.

اکرمی با اشاره به اینکه پدیده قاچاق ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی، امنیتی، اقتصادی دارد اظهار کرد: اقدامات مقابله ای باید در این ابعاد انجام شود.

وی ادامه داد: در واقع مبارزه با قاچاق کالا در صورتی موفق خواهد بود که همه ابعاد را در نظر گرفته و اقدامات به طور همزمان انجام شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی بیان کرد: پیشگیری از قاچاق کالا باید به عنوان اصل باشد و یکی از مهمترین محورهایی که باید در این خصوص فرهنگ سازی شود استفاده از کالای ایرانی در راستای حمایت از کارگر ایرانی باشد.

اکرمی اضافه کرد: امروز کار انتظامی و امنیتی در حوزه قاچاق نیازمند پیش مقدمه کار فرهنگی است که اگر انجام نشود اثرگذار نخواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: هرگونه کالایی که ضوابط ورود به کشور را رعایت نکند کالای قاچاق محسوب می شود و این نیازمند فرهنگ سازی است که باید باور مردم تغییر پیدا کند.


انتهای پیام/

captcha