ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
کد خبر: 74446
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
دانا گزارش می دهد؛

ستاد کرونا مانع از پاسخگویی وزیر نفت شد/آیا زنگنه هم دورکار است؟

امروز براساس اعلام سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی قرار بود آقایان اردکانیان و بیژن زنگنه در جلسه کمیسیون حاضر شوند و به سوالات اعضای این کمیسیون پاسخ دهند.اما صبح امروز مالک شریعتی در توییتر اعلام کرد این دو وزیر به دلیل ممانعت ستاد ملی مبارزه با کرونا در جلسه کمیسیون حاضر نمی شوند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امروز براساس اعلام سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی قرار بود آقایان اردکانیان و بیژن زنگنه در جلسه کمیسیون حاضر شوند و به سوالات اعضای این کمیسیون پاسخ دهند.اما صبح امروز مالک شریعتی در توییتر اعلام کرد این دو وزیر به دلیل ممانعت ستاد ملی مبارزه با کرونا در جلسه کمیسیون حاضر نمی شوند.

اعضای این ستاد که مانع از حضور وزرای نفت و نیرو در این کمیسیون شدند عبارتند از  وزیر کشور، وزیر راه، وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم وزیر میراث فرهنگی، وزیر فرهنگ و ارشاد، رئیس ستاد کل نیروهای مصلح، دادستان کل کشور،رئیس سازمان برنامه و بودجه،رئیس سازمان صدا و سیما، رئیس سازمان حج،سخنگوی دولت،فرمانده نیروی انتظامی و عضو فقهای شورای نگهبان.

بنابراین مشخص است که حدود 90 درصد از اعضای این ستاد را هیئت دولت تشکیل می دهند.

حال سوال اینجا است که اگر واقعا اعضای این ستاد مانع از حضور بیژن زنگنه در این ستاد شده است آیا وزیر نفت هم اکنون فعالیت روزمره خود را به صورت دورکار انجام می دهد؟ و در هیچ جلسه ای شرکت نمی کند؟ و اصلا ماهیت تشکیل مجلس چیست؟ آیا وزرا باید تا پایان دوران کرونا در مجلس حضور پیدا نکنند؟

براساس اعلام قبلی کمیسیون انرژی بیژن زنگنه امروز باید در کمیسیون انرژی به ابهامات موجود در قرارداد ترکمنستان پاسخ میداد، براساس اعلام وزارت نفت ایران باید بدهی 2 میلیارد دلاری به ترکمنستان پرداخت کند و این دومین باری است که پرونده ایران در دیوان داوری سوئیس مطرح می شود و باید جریمه پرداخت کند.

انتهای پیام/

captcha