استفاده 70درصد از شهروندان استان مرکزی از ماسک/ برگزاری مراسم عزاداری محرم در فضای سرپوشیده، ممنوع شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
کد خبر: 74426
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲

افتتاح بزرگترین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری دولتی در اراک

نخستین و بزرگترین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری با تعرفه دولتی در بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) اراک افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛نخستین و بزرگترین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری با تعرفه‌های دولتی امروز با حضور مسئولین استانی در بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) اراک افتتاح شد.

مجوز راه‌اندازی این مرکز سال ۹۶ در اختیار استان قرار داده شد که با تأمین بخشی از تجهیزات تخصصی این مرکز، آذرماه پارسال اقدامات اولیه آن آغاز شد.

برای راه‌اندازی این مرکز بالغ‌بر ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تأمین تجهیزات هزینه شده است.

انتهای پیام/

captcha