استفاده 70درصد از شهروندان استان مرکزی از ماسک/ برگزاری مراسم عزاداری محرم در فضای سرپوشیده، ممنوع شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
کد خبر: 74419
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

گزارش تصویری| افتتاح بخش «مگا آی سی یو» بیمارستان آیت الله خوانساری

بخش «مگا آی سی یو» بیمارستان آیت الله خوانساری با حضور استاندار مرکزی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ صبح امروز در مراسمی، بخش «مگا آی سی یو» بیمارستان آیت الله خوانساری اراک، با حضور سید علی آقازاده استاندار مرکزی و دکتر جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی افتتاح شد.

زمانی که تعداد تخت‌های ICU در یک بیمارستان به بیش از 17 تخت برسد، عنوان مگا ICU در نظر گرفته می‌شود که این تعریف تا 40 و 50 تخت نیز قابل پذیرش است.

در پروژه‌های مگا ICU ارائه خدمات تخصصی، مدیریت تعداد پرستار و کنترل مناسب بر روی بیمار، بهتر و مطلوب تر خواهد بود.

captcha