مراسم زیارت اربعین از منازل در سراسر کشور برگزار می‌شود ارزش اقتصادی هفت کیلوگرم گل خشک، معادل یک بشکه نفت است/ چگونه محلات به هلند ایران تبدیل شد آماده میزبانی از وزیران خارجه آذربایجان و ارمنستان هستیم گروسی: سال گذشته بیش از ۴۰۰ بازرسی در ایران داشتیم مجیدی به نیمکت استقلال نزدیک شد/ خوشبختی یحیی با دبل عیسی/ مستر پیتر! هرگز یک ایرانی را تحقیر نکن نسل کشی غیررسمی در آمریکا/ پیشتازی تورم مسکن از تسهیلات ۴۰۰ میلیونی/ ورود مقامات قضائی به ماجرای مصادره‌ها امیر جدید کویت کیست؟/ تداوم نقش میانجی‌گرایانه در دوره «شیخ نواف» قیمت روز گوشی موبایل در ۱۰ مهر دشمن در جنگ نظامی هماورد ایران نیست/ نبرد فعلی، فرهنگی و اقتصادی است خضریان از خلع ید مدیریت فعلی شرکت هفت تپه تا پایان آبان ماه خبر داد
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۲
کد خبر: 74393
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:

یک هزار برنامه به منظور گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس در استان مرکزی تدوین شده است

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: بیش از یک هزار برنامه که عمدتا با توجه به شرایط کرونایی محتوایی هستند برای گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس در استان تدوین شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی در سی و یکمین نشست گام دوم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: استفاده از ظرفیت های علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی در دستور کار ستاد گرامیداشت چهل سالگی هفته دفاع مقدس قرار گرفته که هدف این کار نشر و ترویج فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس در داخل و خارج از کشور است.

وی افزود: استفاده از مشارکت های مردمی و نخبگان به خصوص خانواده های معظم شهدا در اجرای برنامه های چهل سالگی دفاع مقدس یک ضرورت مهم است که کلیه کمیته ها این مهم را در دستور کار خود قرار داده اند.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی اظهار داشت: یکی از سیاست های مهم ستاد گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس توجه به کیفیت و اثربخشی برنامه ها است. در این راستا استفاده از ظرفیت گسترده فضای مجازی و رسانه ها را در دستور کار قرار دادیم.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت های ما در کارهای دفاع مقدس باید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشد،گفت: بزرگترین دستاوردهای امروز ما برآمده از روحیه فرهنگ جهاد و شهادت است.

کریمی تاکید کرد: مهمترین کاری که می توان در جهت تقویت فرهنگ ایثار و شهادت انجام داد تولید محتوای جذاب و کاربردی برای جوانان و نوجوانان در حوزه دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه رویکرد کمیته های موجود در ستاد گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس تولید محتوای مناسب است، افزود: باید از ظرفیت نخبگان در این زمینه به خوبی استفاده شود.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی در پایان خاطر نشان کرد: بیش از یک هزار برنامه که عمدتا با توجه به شرایط کرونایی محتوایی هستند برای گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس در استان تدوین شده و امیدواریم بتوانیم با اجرای برنامه ها اثرگذاری مناسبی در راستای ترویج فرهنگ دفاع مقدس داشته باشیم.

انتهای پیام/ 

captcha