ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
کد خبر: 74390
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
نماینده اراک خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم؛

مردم از بی برنامگی دولت برای سامان دادن به وضعیت اقتصادی گله مندند/ رئیس جمهور به سوالات نمایندگان در 5محور اقتصادی پاسخ می دهد

آصفری نماینده اراک خنداب و کمیجان در مجلس با بیان اینکه بی برنامگی دولت در سامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور قابل قبول نیست، گفت: هر چند زمان دیر شده و کوتاهی دولت و مجلس برای مردم قابل قبول نیست ولی مجلس در مقابل این وضعیت کوتاه نخواهد آمد و به طور جدی مسئله را پیگیر خواهیم بود.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم در گفتگو با دیار آفتاب در خصوص برنامه مجلس برای سامان دهی به وضعیت این روزهای اقتصاد کشور، گفت: مجلس یازدهم باید تصمیماتی جدی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور اتخاذ کند. چرا که فشار اقتصادی زیادی بر مردم وارد است و آنان از این بی برنامگی دولت گلایه مندند.

وی افزود: البته مجلس هم در این خصوص باید تصمیماتی بگیرد و بنده هم گلایه دارم که با گذشت 40روز از مجلس یازدهم، هنوز جلسات برخی کمیسیون ها تشکیل نشده تا بتواند درباره مسائل کشور خصوصا مسائل اقتصادی تصمیماتی بگیرد.

آصفری با اشاره به طرح سوال نمایندگان از رئیس جمهور، گفت: این طرح سوال در 5 محور که همگی در خصوص مسائل اقتصادی کشور از جمله افزایش قیمت ارز، افزایش قیمت مسکن، تورم و ... است، تدوین شده و بیش از صد نفر از نمایندگان آن را امضا کرده اند.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بیان کرد: لذا رئیس جمهور باید طی روزها یا هفته های آینده در مجلس حاضر شده و به سوالات نمایندگان در حوزه های اقتصادی پاسخ دهد.

نماینده مجلس یازدهم با بیان اینکه بی برنامگی دولت در سامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور قابل قبول نیست، گفت: هر چند زمان دیر شده و کوتاهی دولت و مجلس برای مردم قابل قبول نیست ولی مجلس در مقابل این وضعیت کوتاه نخواهد آمد و به طور جدی مسئله را پیگیر خواهیم بود.

انتهای پیام/

captcha