خواص شگفت انگیز پوست موز در درمان بیماری‌های مختلف داودآباد، معطر به عطر شهید گمنام شد پمپئو: فقط امیدوارم آمریکا بیابان سوریه را بمباران نکرده باشد! محمد بن نایف بهترین جایگزین برای ولیعهد بی‌کفایت و خطرناک سعودی است «آزادراه غدیر» محصول همت و اراده ایرانی در عصر جنگ اقتصادی دشمن حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی و سردرگمی مردم غذا‌هایی که پوستتان را جوان و درخشان می‌کنند استان مركزي داراي كمترين نرخ تورم كشور 900تُن میوه تنظیم بازاری از هفته آخر اسفندماه در استان توزیع خواهد شد سازمان برنامه آمارهای خودش را تکذیب کرد/ بازی با کلمات برای پوشاندن هزینه سنگین طرح تحول سلامت
شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
کد خبر: 74390
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
نماینده اراک خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم؛

مردم از بی برنامگی دولت برای سامان دادن به وضعیت اقتصادی گله مندند/ رئیس جمهور به سوالات نمایندگان در 5محور اقتصادی پاسخ می دهد

آصفری نماینده اراک خنداب و کمیجان در مجلس با بیان اینکه بی برنامگی دولت در سامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور قابل قبول نیست، گفت: هر چند زمان دیر شده و کوتاهی دولت و مجلس برای مردم قابل قبول نیست ولی مجلس در مقابل این وضعیت کوتاه نخواهد آمد و به طور جدی مسئله را پیگیر خواهیم بود.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم در گفتگو با دیار آفتاب در خصوص برنامه مجلس برای سامان دهی به وضعیت این روزهای اقتصاد کشور، گفت: مجلس یازدهم باید تصمیماتی جدی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور اتخاذ کند. چرا که فشار اقتصادی زیادی بر مردم وارد است و آنان از این بی برنامگی دولت گلایه مندند.

وی افزود: البته مجلس هم در این خصوص باید تصمیماتی بگیرد و بنده هم گلایه دارم که با گذشت 40روز از مجلس یازدهم، هنوز جلسات برخی کمیسیون ها تشکیل نشده تا بتواند درباره مسائل کشور خصوصا مسائل اقتصادی تصمیماتی بگیرد.

آصفری با اشاره به طرح سوال نمایندگان از رئیس جمهور، گفت: این طرح سوال در 5 محور که همگی در خصوص مسائل اقتصادی کشور از جمله افزایش قیمت ارز، افزایش قیمت مسکن، تورم و ... است، تدوین شده و بیش از صد نفر از نمایندگان آن را امضا کرده اند.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بیان کرد: لذا رئیس جمهور باید طی روزها یا هفته های آینده در مجلس حاضر شده و به سوالات نمایندگان در حوزه های اقتصادی پاسخ دهد.

نماینده مجلس یازدهم با بیان اینکه بی برنامگی دولت در سامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور قابل قبول نیست، گفت: هر چند زمان دیر شده و کوتاهی دولت و مجلس برای مردم قابل قبول نیست ولی مجلس در مقابل این وضعیت کوتاه نخواهد آمد و به طور جدی مسئله را پیگیر خواهیم بود.

انتهای پیام/

captcha