وعده ربیعی برای تصویب حق مسکن کارگران/ مصوبه شورای عالی کار روی میز کمیسیون اقتصادی دولت شهید بابایی، خلبانی که شوق پرواز او را آسمانی کرد تصویب قانون مالیات بر خانه های خالی / چه خانه هایی مستثنی از پرداخت مالیات هستند فیلم| بارگیری 150جهیزیه در اراک برای اهدا به زوجهای جوان کم بضاعت گزارش تصویری| آماده سازی 150 جهیزیه برای زوج های نیازمند در اراک مجلس شفافیت را از خود شروع کرده است/ شفافیت به اعتماد بیشتر مردم به‌نظام و مسئولین کمک خواهد کرد کرامت و سربلندی ملت ها در گرو پایبندی به ارزش ها است کمک مومنانه کار بسیار پسندیده ای است/افراد متمکن اگر فرصت کمک به نیازمندان را غنیمت نشمارند، باخته‌اند لزوم ارائه مشوق‌های لازم به خانواده‌ها برای فرزند آوری بیشتر 9 کاروان شادی در شهرهای استان مرکزی به حرکت در می‌آید
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
کد خبر: 74343
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱

چهار کشته و مجروح در دو حادثه رانندگی در استان مرکزی

دو حادثه رانندگی جداگانه طی 24 ساعته گذشته در محورهای مواصلاتی استان مرکزی، باعث مرگ دو نفر و مجروحیت دو نفر دیگر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛دو حادثه رانندگی جداگانه طی 24 ساعته گذشته در محورهای مواصلاتی استان مرکزی، باعث مرگ دو نفر و مجروحیت دو نفر دیگر شد.

یک کشته در حادثه واژگونی یک دستگاه وانت نیسان در محور دلیجان – اصفهان

در حادثه روز گذشته در محور دليجان  اصفهان بر اثر واژگوني یک دستگاه خودروی وانت نیسان، راننده خودرو در دم فوت کرد.

سرهنگ " ایرج کهریزی" رئیس پلیس راه استان گفت: در پی اعلام گزارشی در ساعت 16:04 به مرکز فوریت های پليس 110، مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور دلیجان – اصفهان بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی در محل حاضر شدند.

وی افزود: در این حادثه که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو وانت نیسان اتفاق افتاد، راننده خودرو در دم جان خود را از دست داد.

کهریزی" اظهار کرد: علت این حادثه از سوی کارشناس پلیس راه، بی احتیاطی و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه راننده اعلام شد.

يك كشته و 2 مجروح در واژگوني خودروي پرايد در اتوبان "اراك–قم"

رئیس پلیس راه استان مركزي گفت: در حادثه دیگر که روز گذشته در حادثه واژگونی يك دستگاه خودروي سواري پرايد در محور "اراک–قم" یک نفر جان باخت و 2 نفر دیگر مجروح شدند.

کهریزی افزود: در حدود ساعت 18:50 روز گذشته، گزارشي از وقوع يك سانحه رانندگي در جاده "خمين-اراك" به مركز فوريت هاي پليس 110 اعلام شد.

وي افزود: بلافاصله تيم هاي امدادي و انتظامي به محل اعزام شدند و مشخص شد، يك دستگاه خودروي سواري پرايد واژگون شده كه در اين سانحه يك نفر از سرنشينان خودرو جان خود را از دست داد، 2 نفر دیگر مجروح شدند.

این مقام انتظامی در پایان اظهار داشت: علت این حادثه از سوی کارشناس پلیس راه، بی احتیاطی از جانب راننده خودرو به علت عدم توجه به جلو اعلام شد.

انتهای پیام/

captcha