ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
کد خبر: 74238
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳

رزمایش دسته های رزمی پایگاه محور در استان مرکزی برگزار شد

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی از برگزاری رزمایش دسته های رزمی پایگاه محور در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه برگزاری رزمایش دسته های رزمی پایگاه محور در جمع خبرنگاران گفت: همزمان با میلاد ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در سراسر کشور با ابلاغ سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور به سپاه های استانی رزمایش دسته های رزمی پایگاه محور به مدت ۲۴ ساعت برگزار شد.

وی افزود: در استان مرکزی با ۱۲ ناحیه مقاومت بسیج دسته های رزمی خود را فراخوان کردند که بیش از ۸ هزار نفر از بسیجیان در سطح استان در این رزمایش شرکت کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله با بیان اینکه با توجه به اینکه بسیج برآمده از متن مردم است و لذا همیشه در طول این چهل سال بسیج در تامین امنیت کشور موثر بوده،گفت: در این رزمایش هم با سازماندهی عناصر مردمی برای دفاع محلی و ارتقای امنیت نقطه به نقطه در شهرها بسیجیان توانستند بخشی از اهداف این رزمایش را به تحقق برساندند.

وی با اشاره به جزیئات این رزمایش بیان کرد: اجرای شامگاه یاد یاران ، جلسه تعاملی با هیئت امنای مساجد،جشن میلاد حضرت رضا(ع)،برگزاری نماز جماعت،توزیع ماسک و مواد بهداشتی در برخی محلات و اجرای گشت رضویون بخشی از برنامه های این رزمایش بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله  رمز این رزمایش را یا علی بن موسی الرضا(ع) خواند و افزود: مأموریت دسته های رزمی پایگاه محور در رزمایش دفاعی، امنیتی و امداد و نجات بود که خوشبختانه ماموریت ها با موفقیت کامل انجام شدند.

وی با بیان اینکه حضور بسیج در سراسر کشور به عنوان یک عامل بازدارنده مهم همواره در طول انقلاب اسلامی باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان شده،گفت: این بار هم بسیج با حضور به موقع خود خط بطلانی بر توطئه ها و نقشه های دشمنان به خصوص تحریکات معاندین در فضای مجازی کشاند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله در پایان خاطر نشان کرد: بسیجیان در طول انقلاب با حضور آگاهانه خود در صحنه های مختلف همواره نشان داده اند به عنوان مجاهدان فی سبیل الله برای دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی آمادگی کامل را دارند.

انتهای پیام/

captcha