گزارش تصویری| تشییع و تدفین شهید گمنام در دانشگاه صنعتی اراک گزارش تصویری| وداع با دو شهید گمنام در مصلی بیت المقدس اراک هموطنان بلوچ دشمنان را در رسیدن با نیات شوم خود ناکام گذاشتند/ مسئولین خدمت رسانی و عمل به تعهدات را با جدیت دنبال کنند بروز مرگ‌های ناگهانی در آخرالزمان حضرت محمد(ص) خط قرمز همه مسلمانان است/ آشوبگران بدنبال اهداف ضدامنیتی هستند توقيف محموله 3 ميليارد و 200ميليون ريال لوازم قاچاق در اراک پنج شهید گمنام در استان مرکزی تشییع و خاکسپاری شدند خواص شگفت انگیز پوست موز در درمان بیماری‌های مختلف داودآباد، معطر به عطر شهید گمنام شد پمپئو: فقط امیدوارم آمریکا بیابان سوریه را بمباران نکرده باشد!
شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
کد خبر: 74228
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹
گزارش تصویری؛

بهره برداری از سه پروژه محرومیت زدایی در فراهان

سه پروژه محرومیت زدایی فراهان با حضور مسئولان شهرستان فراهان به بهره برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ سه پروژه محرومیت زدایی فراهان با حضور مسئولان شهرستان فراهان به بهره برداری رسید.

سرهنگ حسین رضایی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: به مناسبت دهه کرامت و با حضور مسئولان شهرستان فراهان سه پروژه در روستاهای ضیاءآباد، ونک و خلت آباد در قالب خانه محرومین افتتاح شدند.

وی افزود: از سال گذشته 22 پروژه خانه محروم در دستور کار سپاه فراهان قرار داشت که 10 واحد آن مربوط به مددجویان بهزیستی، 11 واحد هم از مددجویان کمیته امداد و یک واحد بنیاد شهید با همکاری بهزیستی و کمیته امداد تکمیل شد و 3 واحد دیگر هم تا یک ماه دیگر تکمیل می شود.

رضایی از احداث کانال‌کشی و تعویض شبکه آب روستایی، لایه روبی قنوات، ساخت استخرهای ذخیره آب، تعمیر و بهسازی خانه‌های محروم، مساجد و مدارس  توسط گروه های جهادی در شهرستان خبر داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: همچنین همزمان با هفته کرامت 300 بسته غذایی و 2 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/

captcha