استفاده 70درصد از شهروندان استان مرکزی از ماسک/ برگزاری مراسم عزاداری محرم در فضای سرپوشیده، ممنوع شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱
کد خبر: 74227
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
گزارش تصویری؛

آغاز چهارمین مرحله رزمایش «همدلی» و «کمک مؤمنانه» در اراک

مرحله چهارم رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه ظهر امروز در مصلی اراک آغاز شد و در این مرحله 20 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و ولی نعمتان توزیع می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ مرحله چهارم رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولین استانی در مصلی بیت المقدس شهر اراک آغاز شد که در این مرحله 20 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و ولی نعمتان توزیع می شود.

در سه مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه بیش از ۱۲۵ هزار بسته معیشتی در سطح استان مرکزی توزیع شد که با مرحله چهارم این تعداد به بیش از ۱۴۵ هزار بسته خواهد رسید.

انتهای پیام/

captcha