استفاده 70درصد از شهروندان استان مرکزی از ماسک/ برگزاری مراسم عزاداری محرم در فضای سرپوشیده، ممنوع شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹
کد خبر: 74225
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی؛

رزمایش کمک مؤمنانه عزت و کرامت ملت ایران را به رخ دنیا کشاند/امروز شاهد افول روزافزون قدرت پوشالی استکبار جهانی هستیم

سردار کریمی گفت: رزمایش کمک مؤمنانه عزت و کرامت ملت ایران را به رخ دنیا کشاند و فرهنگ ایرانی اسلامی را علاوه بر اینکه به‌خوبی نشان داد توانست الگویی بسیار مؤثر برای سایر کشورها باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی ظهر امروز در چهارمین مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه در مصلی بیت‌المقدس شهر اراک گفت: در طول سه مرحله گذشته رزمایش کمک مؤمنانه بیش از ۱۲۵ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شد که این به برکت انسجام و وحدت همه‌جانبه مسئولین و دستگاه‌های استان بود و بسیار قابل‌تقدیر است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه پیش‌بینی‌شده است تا این اقدام خداپسندانه ادامه‌دار باشد مرحله چهارم رزمایش را در طی روزهای آینده در استان شاهد هستیم که هدف‌گذاری ۲۰ هزار بسته انجام‌گرفته و امیدواریم بیش از این رقم انجام شود.

کریمی افزود: امروز باهمت بسیجیان و گروه‌های جهادی سپاه ناحیه اراک و مشارکت شورای شهر و شهرداری اراک شاهد تهیه ۴ هزار بسته معیشتی هستیم که در سریع‌ترین فرصت در اختیار ولی‌نعمتان قرار خواهد گرفت.

هدف از رزمایش کمک مومنانه ترویج فرهنگ غنی اهل بیت است

وی با اشاره به اینکه رزمایش کمک مؤمنانه برگرفته از سیره و مکتب اهل‌بیت (ع) است تصریح کرد: نشان دادن این رزمایش باهدف ترویج و تقویت فرهنگ غنی اهل‌بیت (ع) انجام می‌شود و خوشبختانه ملت ایران در طول چهل سال گذشته نشان داده‌اند با ارادتی که به اهل‌بیت (ع) دارند همواره در مقاطع سخت پشتیبان یکدیگر هستند و نمی‌گذارند آسیب دیدگان در سختی قرار بگیرند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در ادامه گفت: اگر این بسته‌ها امروز به شکل رزمایش آماده می‌شوند و آن را به‌طور گسترده نمایش می‌دهیم با دو هدف ترویج این فرهنگ و به رخ کشاندن این فرهنگ به دنیای غرب است، رزمایش کمک مؤمنانه به دنیا و به‌خصوص غربی‌ها و در رأس آن‌ها استکبار جهانی می‌گوید علیرغم سختی‌هایی که در کشور شاهد هستیم ملت ایران فرهنگ کمک به یکدیگر را فراموش نکرده است.

رزمایش کمک مؤمنانه عزت و کرامت ملت ایران را به رخ دنیا کشاند

وی با تأکید بر اینکه امروز شاهد افول روزافزون قدرت پوشالی استکبار جهانی هستیم بیان کرد: این موضوع در ایام کرونا به‌وضوح خود را نمایش داد اما در ایران اسلامی باوجود تحریم‌های ناجوانمردانه و آسیب‌های کرونا شاهد اقدامات بسیار خوبی هستیم، رزمایش کمک مؤمنانه عزت و کرامت ملت ایران را به رخ دنیا کشاند و فرهنگ ایرانی اسلامی را علاوه بر اینکه به‌خوبی نشان داد توانست الگویی بسیار مؤثر برای سایر کشورها باشد.

کریمی با بیان اینکه تفاوت فرهنگ ایرانی اسلامی در طول دوران کرونا بافرهنگ پوچ غربی به‌وضوح برای دنیا قابل‌نمایش است گفت: امروز با انجام رزمایش کمک مؤمنانه هیچ‌گونه منتی بر ولی‌نعمتان انقلاب و جامعه نداریم چراکه کمک به نیازمندان یکی از وظایف اصلی مسئولین است که خوشبختانه در رزمایش کمک مؤمنانه با مشارکت خود مردم شاهد اقدام بسیار خوب و مؤثری بودیم.

حل مشکلات کشور در سایه امنیت انجام می‌شود

وی افزود: در شرایطی این اقدامات خداپسندانه در کشور انجام می‌شود که عده‌ای غافل در فضای مجازی و رسانه‌های بیگانه به جوانان ایرانی آموزش آشوب و اغتشاش می‌دهند اما قطعاً به نتیجه‌ای نخواهند رسید چراکه ملت ایران در طول این چهل سال نشان داده‌اند از بصیرترین و صبورترین ملت‌ها هستند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه مردم ایران در طول چهل سال گذشته در مقاطع مختلف از امتحانات الهی زیادی سربلند بیرون آمده‌اند تصریح کرد: خوشبختانه در ایام بیماری کرونا علیرغم سختی‌های ایجادشده مردم ما تاکنون خوش درخشیده‌اند و قطعاً با بصیرت و صبری که در ادامه خواهند داشت توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند، دشمن امروز به دنبال سوءاستفاده از شرایط به وجود آمده است و لذا از هر روشی برای ضربه زدن استفاده می‌کند.

وی در ادامه گفت: تحریک جوانان در فضای مجازی و انتشار اخبار کذب و شایعات امروز توسط دشمن به اوج خود رسیده است اما مردم به‌خوبی از نقشه‌های دشمنان آگاه هستند و قطعاً نخواهند گذاشت دشمنان به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

کریمی با بیان اینکه مردم می‌دانند حل مشکلات کشور در سایه امنیت انجام می‌شود افزود: امروز مردم خودشان حافظان امنیت کشور هستند و لذا اجازه نخواند داد خدشه‌ای به امنیت کشور وارد شود و قدر امنیت پایدار در کشور را به‌خوبی می‌دانند چراکه برای به دست آمدن این امنیت هزینه‌های زیادی داده‌اند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با انجام اقدامات مؤثر در سایه هدایت‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری و مشارکت و بصیرت مردم به‌زودی شاهد بیرون رفتن از این شرایط باشیم.

انتهای پیام/

captcha