استفاده 70درصد از شهروندان استان مرکزی از ماسک/ برگزاری مراسم عزاداری محرم در فضای سرپوشیده، ممنوع شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
کد خبر: 74181
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
پس از بازی علم و ادب با آلومینیوم اراک اعلام شد

مثبت شدن تست کرونای ۸ بازیکن علم و ادب/ اعضای تیم آلومینیوم اراک در قرنطینه

پس از مسابقه تیم های علم و ادب تبریز، مقابل آلومینیوم اراک از هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ;a,v تست کرونای هشت بازیکن علم و ادب تبریز مثبت اعلام شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ در جریان هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال، تیم علم و ادب تبریز، عصر روز گذشته مقابل آلومینیوم اراک با ۷ گل شکست سنگینی را متحمل شد.

پس از پایان این مسابقه مشخص شد که تست کرونای هشت بازیکن علم و ادب تبریز که قبل از بازی مقابل آلومینیوم از آنها تست گرفته شده بود، مثبت اعلام شده است.

این درحالی است که بعضی از این بازیکنان مبتلا به کرونا، در بازی مقابل آلومینیوم حضور داشتند و باید دید در ادامه چه اتفاقاتی در خصوص قرنطینه بازیکنان صورت خواهد گرفت.

رضا فرهمند، سرپرست تیم فوتبال آلومینیوم اراک اعلام کرد: هم اکنون اعضای تیم آلومینیوم اراک در قرنطینه هستند و صبح پنجشنبه تست کرونا از کلیه اعضای تیم گرفته می شود.

انتهای پیام/

@diyaraftab

captcha