ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
کد خبر: 74115
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵

زمین چمن تفرش سوخته بی تدبیری ها

زمین چمن تفرش که حدود ۱۷ سال از احداث آن می گذرد. در پاییز سال ۹۵ با قطع آب مجموعه به دلیل بالابودن قبض آب و عدم پیگیری برای پرداخت و وصل آب، زمین چمن ظرف چند سال تبدیل به یک زمین کشاورزی با علف های بلند شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، زمین چمن ۵هزار مترمربعی تفرش که حدود ۱۷ سال از احداث آن می گذرد. از سال۹۲ به بعد بر مشکلات این مکان ورزشی افزوده شده است.

 در پاییز سال ۹۵ با قطع آب مجموعه به دلیل بالابودن قبض آب و عدم پیگیری برای پرداخت و وصل آب، زمین چمن ظرف چند سال تبدیل به یک زمین کشاورزی با علف های بلند شد.

در سالهای بعد هم مسئولین ورزش و جوانان تفرش بارها درباره طرح های اجرایی و کمبود اعتبارات در خصوص این زمین چمن صحبت به میان آوردند که هیچ کدام به مرحله اجرا نرسید و دردی از مشکلات زمین چمن تفرش دوا نکرد.

با گذشت روزها و صرف اعتبارات در حوزه های مختلف در تفرش همچنان سر زمین چمن بی کلاه مانده و این روزها آتش زدن علف های زمین چمن، داغ دوباره ای بر دل ورزش دوستان تفرش نشانده است.

زمینی که می توانست در ایام اوقات فراغت پذیرای جوانان و ورزشکاران باشد اما چندسالی است که تبدیل به یک مکان بی استفاده شده است.

انتهای پیام/

captcha