تنها راه نجات «هپکو» بازگشت به وزارت صمت و «ایمیدرو» است/نگران شرایط «هپکو» هستیم انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات غيرمجاز در عمليات پليس استان مركزي/كشف 46 قبضه سلاح جنگي واگذاری «هپکو» به «شستا» هیچ توجیهی ندارد و اشتباه است عصبانیت آمریکا از گزارش سازمان ملل درباره ترور سردار سلیمانی قیمت روز گوشی موبایل در ۱۹ تیر متولی حمایت از تولید کنندگان ادوات کشاورزی وزارت صمت است/ کشور سالانه به 2500 کمباین برنج نیاز دارد تکلیف سود مشارکت پیش‌فروش خودرو چیست؟/تعرض به حقوق مصرف‌کننده امکان دسترسی به شبکه اینترنت برای ۶۶۰ روستای استان مرکزی فراهم‌شده است عراق|موفقیت حشد شعبی در شکست نقشه داعش برای حمله به موصل جمهوری‌خواهی در بریتانیا؛ آیا الیزابت‌دوم آخرین ملکه است؟
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
کد خبر: 74110
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱

پشت پرده پست مشترک سرخپوشان/ چه کسی در پرسپولیس رئیس است؟

پست مشترک بازیکنان پرسپولیس در اعتراض به عملکرد مدیریتی، حکایت از بهم ریختگی و اوضاع نابسامان این باشگاه دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پرسپولیس در آستانه چهارمین قهرمانی متوالی خود است تا به قول هوادارانش، این پوکر را جشن بگیرد اما این روزها اخباری به گوش می رسد که نشان می دهد حال این تیم خیلی هم خوب نیست و باید نگران بود.

درست است که شاگردان یحیی گل محمدی این روزها با ترک تازی در صدر جدول قرار گرفته اند اما در بیرون مستطیل سبز و در باشگاهی که خانه سرخپوشان است، امورات به همین قشنگی و خوبی پیش نمی رود.

ماجرای پست مشترک بازیکنان پرسپولیس که حکایت از مشکلات مالی دارد، گویای این موضوع است که برخلاف همه مصاحبه های نویدبخش مدیران، اعضای تیم وضعیت خوبی ندارند و از شرایط خود ناراضی هستند. اینها دلالت بر این دارد که زیر پوست اخبار خوش کنونی، اتفاقات نامطلوبی در حال رخ دادن است که بازیکنان را این چنین عصبی و ناراضی کرده است.

بازیکنان به خوبی می دانند که هرچه به پایان فصل نزدیک شوند، با این وضعی که پرسپولیس دارد، از دریافت مطالباتشان خبری نیست. در کنار این ماجرا، وقتی یک یا دو نفر در باشگاه باشند که فراتر از تصمیمات نفر اول، مقابل بازیکنان قرار گیرند، باعث می شود آنها با پست مشترک، صدای اعتراض خود را به گوش مقامات تصمیم ساز برسانند.

ظاهرا ماجرا از این قرار است که از ابتدای سال جاری، چندین بازیکن پرسپولیس در مواجهه با خزانه دار و ذی حساب باشگاه برای رتق و فتق امور مالی خود، با رفتار تندی روبرو شده اند. درحالی که آنها انتظار داشتند در تخصیص و تصمیم گیری های مالی، شرایط بازیکنان لحاظ شود، این اتفاق رخ نداده است. حتی برخی عنوان می دارند که در دفعات مختلف، خزانه دار باشگاه با چند بازیکن با حالت تندی رفتار کرده و حتی کار به درگیری لفظی کشیده شده است. البته، این موضوع تا این لحظه از سوی مقام رسمی در پرسپولیس تائید یا رد نشده است.

در روزهایی که مهدی رسول پناه به دلیل بیماری کرونا خانه نشین شده و معلوم نیست اوضاع مدیریتی این باشگاه در دست چه کسانی است، بازیکنان تصمیم گرفتند در اقدامی مشترک اینگونه ناراحتی خود را نشان دهند. باشگاهی که حتی گفته می شود مسئولانش از نحوه گرداندن صفحات اجتماعی اش چندان اطلاعی ندارند، در شرایط نابسامان کنونی، آیا زمانش نرسیده وزارت ورزش برای ترمیم هیات مدیره و انتخاب مدیرعامل، اقدامات لازم را انجام دهد؟

انتهای پیام/

captcha