هفته عفاف و حجاب می گذرد، متولیان همچنان در خواب! تأیید حمله سایبری به روسیه| ترامپ: در انتخابات پیروز می‌شوم طرح مجلس برای عدم اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی آماده شد کووید ۱۹ با کودکان هم شوخی ندارد/ نگرانی پزشکان در روزهای کرونایی دپوی پسته و خرما در کرمان/ جایی برای ذخیره محصول نیست روایتی از شنا با دست‌‌های بسته در دریای تحریم‌‌ها شناسایی 4795 بیمار جدید کرونایی/ فوت شش نفر در 24 ساعت ماجرای کشتار قیام گوهرشاد چه بود؟/کشف حجابی که رضاشاه هم به آن اعتقاد نداشت کتاب جان بولتون؛ جزئیات سفر ترامپ به پایگاهی که ایران موشک‌باران کرد/ آمریکا باید برای تأمین هزینه عملیات‌های ناتو در خاورمیانه «کاسه گدایی» مقابل کشورهای عربی دست بگیرد +عکس کرونا و آزمایشگاه‌هایی که خون مردم را در شیشه می‌کنند/ تست لاکچری کرونا در منزل؛ فقط 850 هزار تومان!
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۱
کد خبر: 74091
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
دادستان اراک:

تعیین تکلیف سهام‌دار شرکت آذرآب یک ضرورت است/ دادگستری حامی حقوق کارگران است

دادستان اراک با تاکید بر اینکه تعیین تکلیف سهام دار شرکت آذرآب یک ضرورت است گفت: علیرغم اینکه حدود ۳۰ درصد سهام شرکت آذرآب متعلق به بانک کشاورزی است ولی این شرکت با مشکلات زیادی روبه رو است.

به گزارش دیار آفتاب؛ عباس قاسمی دادستان اراک امروز در جمع کارگران شرکت آذرآب اراک گفت: یکی از اولویت های مهم امروز گرفتن کار برای راه اندازی چرخه تولید شرکت آذرآب است که لازمه اینکار ایجاد اعتماد در بین شرکت های ملی است که باید به آن توجه شود.

قاسمی اظهار کرد: اگر شرکت های ملی این اعتماد را به شرکت آذرآب داشته باشند قطعا در واگذاری کارهای دست اول بسیار موثر است و می تواند زمینه راه اندازی چرخه تولید آذرآب را تا حد زیادی برقرار کند.

وی ادامه داد: شرایط شرکت هپکو با شرایط امروز شرکت آذرآب بسیار متفاوت است و مقایسه این دو شرکت کار درستی نیست چراکه این مقایسه یک مقایسه مع الفارق است.

دادستان اراک با اشاره به مشکلات پیش روی شرکت آذرآب گفت: متاسفانه مدیر عامل اسبق شرکت آذرآب این شرکت مادر تخصصی را به بیراهه برده است

قاسمی با تاکید بر اینکه تعیین تکلیف سهام دار شرکت آذرآب یک ضرورت است بیان کرد: امروز که حدود ۳۰ درصد سهام شرکت آذرآب متعلق به بانک کشاورزی است این شرکت با مشکلات زیادی روبه رو شده است.در جلسات استانی بارها با بانک کشاورزی مذاکره شده که در خصوص مدیریت در سهام تدبیری بیندیشند اما آنها به صراحت می گویند ما اینکاره نیستیم.

وی اضافه کرد: پاسخ ما اینکاره نیستیم که توسط بانک کشاورزی به عنوان سهام دار آذرآب ارائه می شود به هیچ وجه قابل قبول نیست و باید در این خصوص چاره اندیشی شود.

دادستان اراک یادآور شد: دغدغه امروز دادگستری کار و تولید است چراکه اعتقاد داریم راه اندازی تولید است که منجر به ایجاد اشتغال و کار خواهد شد از بسیاری آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند و می تواند وضعیت جامعه را تا حد زیادی بهبود بخشد.

قاسمی خاطرنشان کرد: دادگستری در کنار کارگران و حامی حقوق کارگران است و البته کارگران هم نباید از خطوط قرمز عبور کنند و دستگاه قضائی را مقابل خود قرار دهند.

انتهای پیام/

captcha