هفته عفاف و حجاب می گذرد، متولیان همچنان در خواب! تأیید حمله سایبری به روسیه| ترامپ: در انتخابات پیروز می‌شوم طرح مجلس برای عدم اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی آماده شد کووید ۱۹ با کودکان هم شوخی ندارد/ نگرانی پزشکان در روزهای کرونایی دپوی پسته و خرما در کرمان/ جایی برای ذخیره محصول نیست روایتی از شنا با دست‌‌های بسته در دریای تحریم‌‌ها شناسایی 4795 بیمار جدید کرونایی/ فوت شش نفر در 24 ساعت ماجرای کشتار قیام گوهرشاد چه بود؟/کشف حجابی که رضاشاه هم به آن اعتقاد نداشت کتاب جان بولتون؛ جزئیات سفر ترامپ به پایگاهی که ایران موشک‌باران کرد/ آمریکا باید برای تأمین هزینه عملیات‌های ناتو در خاورمیانه «کاسه گدایی» مقابل کشورهای عربی دست بگیرد +عکس کرونا و آزمایشگاه‌هایی که خون مردم را در شیشه می‌کنند/ تست لاکچری کرونا در منزل؛ فقط 850 هزار تومان!
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۷
کد خبر: 74088
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱

شعب الکترونیکی شورای حل اختلاف استان مرکزی راه‌اندازی شد

در مراسمی به مناسبت هفته قوه قضاییه شعب الکترونیکی شورای حل اختلاف استان مرکزی در اراک راه‌اندازی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام عبدالمهدی موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: اجرای برنامه‌های  نوین و دادرسی الکترونیکی با هدف کاهش هزینه‌ها و افزایش میزان رضایتمندی مردم از سیاست‌های اصلی قوه قضائیه است.

موسوی افزود: در دادرسی الکترونیکی گذار از روش‌های سنتی به فناوری و سیستمی شدن و کاهش رفت و آمد ارباب رجوع مدنظر است که اجرای این مهم از اردیبهشت ماه امسال در استان مرکزی آغاز شده است.

وی ادامه داد: دادرسی الکترونیکی در حافظه سامانه ثبت و ضبط شده و تمامی مراحل از بررسی تا پایان صدور رای و ابلاغ در سامانه ثنا، در موارد مربوط به تامین خواسته،انحصار وراثت و تامین دلیل به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

با راه‌اندازی این سامانه در شوراهای حل اختلاف این استان، سه اقدام تامین خواسته، تامین دلیل و انحصار وراثت از صفر تا ۱۰۰ به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

captcha