شکست تمدید تحریم تسلیحاتی انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس کشتی‌های توقیف‌شده ایرانی نبودند/ امارات خطای بزرگی مرتکب شد
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
کد خبر: 74073
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

کوتاهی اداره منابع آب تفرش در دریافت و پاسخ به نامه شهرداری

در حالی که رئیس اداره منابع آب تفرش از عدم ارسال درخواست کتبی شهرداری در خصوص پیگیری مسائل پارک جنگلی سخن به میان آورده بود، شورای شهر تفرش با ارسال تصاویر نامه های ارسالی به اداره منابع آب از بی جواب مانده نامه ها خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از ندای تفرش؛ شهرستان تفرش از جمله شهرهای گردشگری استان مرکزی است که دارای آب و هوای پاک و مناطق گردشگری مذهبی و تاریخی و طبیعی فراوانی است. در طول ایام سال و به خصوص تعطیل، شهرستان تفرش پذیرای گردشگران متعددی است به گونه ای که حتی در ایام شیوع بیماری کرونا هم مسافران از سفر به تفرش کوتاه نیامده اند.

بیشتر بخوانید

پارک جنگلی تفرش زباله دانی شده است

مسئولیت رسیدگی به امورات پارک جنگلی، شهرداری است/آب منطقه ای تفرش مانع از ادامه روند بازسازی پارک جنگلی می شود

اجرای هرگونه اقدامات عمرانی در پارک جنگلی تفرش نیاز به هماهنگی و کسب مجوز دارد

  در حالی که رئیس اداره منابع آب تفرش در گفتگو با ندای تفرش از عدم ارسال درخواست کتبی شهرداری در خصوص پیگیری مسائل پارک جنگلی سخن به میان آورده بود، شورای شهر تفرش تصاویر نامه های ارسالی به اداره منابع آب را برای پایگاه خبری ندای تفرش ارسال کرد که این نامه ها از طرف اداره منابع آب بی جواب مانده و پاسخی داده نشده است.

انتهای پیام/

captcha