هفته عفاف و حجاب می گذرد، متولیان همچنان در خواب! تأیید حمله سایبری به روسیه| ترامپ: در انتخابات پیروز می‌شوم طرح مجلس برای عدم اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی آماده شد کووید ۱۹ با کودکان هم شوخی ندارد/ نگرانی پزشکان در روزهای کرونایی دپوی پسته و خرما در کرمان/ جایی برای ذخیره محصول نیست روایتی از شنا با دست‌‌های بسته در دریای تحریم‌‌ها شناسایی 4795 بیمار جدید کرونایی/ فوت شش نفر در 24 ساعت ماجرای کشتار قیام گوهرشاد چه بود؟/کشف حجابی که رضاشاه هم به آن اعتقاد نداشت کتاب جان بولتون؛ جزئیات سفر ترامپ به پایگاهی که ایران موشک‌باران کرد/ آمریکا باید برای تأمین هزینه عملیات‌های ناتو در خاورمیانه «کاسه گدایی» مقابل کشورهای عربی دست بگیرد +عکس کرونا و آزمایشگاه‌هایی که خون مردم را در شیشه می‌کنند/ تست لاکچری کرونا در منزل؛ فقط 850 هزار تومان!
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸
کد خبر: 74067
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم

وضعیت فعلی کشور برایند رفتار امثال موسوی خوئینی هاست

سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: آقای موسوی خوئینی ها ظاهرا فراموش کرده اند که تیمی در حال حاضر مدیریت امور اجرایی کشور را در دست دارد که مورد حمایت اوست، آن ها متهم اند و نباید با انتشار چنین بیانیه ها و پیام هایی فرار رو به جلو داشته باشند.

به گزارش دیار آفتاب؛ هفتم تیرماه 99، حجت الاسلام موسوی خوئینی‌ها در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی، با انتقاد از وضع کشور، این اوضاع را "غیر قابل دوام" خواند و اعلام کرد مردم نسبت به مدیریت کلان کشور بی اعتماد و بی اعتقاد شده‌اند و مقبولیت و مشروعیت نظام آسیب دیده است.

وی در این بیانیه بدون در نظر گرفتن ریاست 8 ساله آیت الله هاشمی رفسنجانی، ریاست 8 ساله سید محمد خاتمی و گذشت 7 سال از ریاست حسن روحانی بر مهمترین دستگاه اجرایی کشور (که همگی از نظر دیدگاه سیاسی نزدیک به موسوی خوئینی ها بوده و هستند)، تمام مشکلات کشور را متوجه نظام و حاکمیت دانست و با فراری رو به جلو نکاتی را خطاب به رهبر انقلاب بیان کرد.

این بیانیه در حالی صادر می شود که مقام معظم رهبری همواره دست دولت ها در پیشبرد اهداف و اداره کشور را باز گذاشته اند و در برخی موارد علیرغم اینکه تجربه های قبلی را یادآوری کردند و هشدارهای لازم را دادند، ولی مانع از اقدامات دولت ها نشدند. نمونه واضح و دم دستی آن همین برجام بود که مقام معظم رهبری بارها رعایت خطوط قرمز، عدم اعتماد به طرف غربی و دل نبستن به آن ها را گوشزد کردند ولی دولت تدبیر و امید با خوش خیالی منتظر برطرف شدن همه مشکلات بدست آمریکا و اروپا بود و 7 سال کشور را معطل اقدامات غرب کرد.

واضح است که اگر انتقادی هم از سوی مردم به وضعیت این روزهای کشور باشد، انتقاد به نظام نیست بلکه انتقاد به دولت هایی است که با عدم باور به توان داخلی، همواره رفع مشکلات کشور را در تعامل با کدخدا خلاصه می کردند و امثال موسوی خوئینی ها شریک جرم دولت های اصلاح طلبند و نه طلبکار!

سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس:

وضعیت فعلی کشور برایند رفتار امثال موسوی خوئینی هاست/ دولت دست هم حزبی های آنان است و متهم اند

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص پیام صادر شده از سوی موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب، گفت: وضعیت فعلی کشور برایند رفتار امثال ایشان است.

وی افزود: آقای موسوی خوئینی ها ظاهرا فراموش کرده اند که تیمی در حال حاضر مدیریت امور اجرایی کشور را در دست دارد که مورد حمایت اوست.

سلیمی خاطرنشان کرد: دولت دست هم حزبی های موسوی خوئینی ها است و آن ها متهم اند. نباید با انتشار چنین بیانیه ها و پیام هایی فرار رو به جلو داشته باشند.

انتهای پیام/

captcha