هفته عفاف و حجاب می گذرد، متولیان همچنان در خواب! تأیید حمله سایبری به روسیه| ترامپ: در انتخابات پیروز می‌شوم طرح مجلس برای عدم اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی آماده شد کووید ۱۹ با کودکان هم شوخی ندارد/ نگرانی پزشکان در روزهای کرونایی دپوی پسته و خرما در کرمان/ جایی برای ذخیره محصول نیست روایتی از شنا با دست‌‌های بسته در دریای تحریم‌‌ها شناسایی 4795 بیمار جدید کرونایی/ فوت شش نفر در 24 ساعت ماجرای کشتار قیام گوهرشاد چه بود؟/کشف حجابی که رضاشاه هم به آن اعتقاد نداشت کتاب جان بولتون؛ جزئیات سفر ترامپ به پایگاهی که ایران موشک‌باران کرد/ آمریکا باید برای تأمین هزینه عملیات‌های ناتو در خاورمیانه «کاسه گدایی» مقابل کشورهای عربی دست بگیرد +عکس کرونا و آزمایشگاه‌هایی که خون مردم را در شیشه می‌کنند/ تست لاکچری کرونا در منزل؛ فقط 850 هزار تومان!
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴
کد خبر: 74064
تاریخ انتشار: ۰۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک خبر داد

شناسایی ۱۰۱ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک از شناسایی ۱۰۱ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت در استان مرکزی گذشته خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در ۲۴ساعت گذشته استان مرکزی ۱۰۱مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۷۵ مورد مربوط به شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۶ مورد هم در شهرستان خمین و ۲۰ مورد نیز در ساوه و زرندیه بوده است.

جمالیان اظهار کرد: با توجه به تعداد مبتلایان جدید در استان مجموع افرادی که از زمان شیوع کرونا در استان مرکزی به این بیماری مبتلا شده اند به  ۳۷۰۸ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۷۵ مورد مبتلای جدید در شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۷۰ مورد قرنطینه در منزل شده اند و ۵ مورد نیز در بیمارستان بستری شده است و از ۶ مورد خمین نیز ۱مورد سرپایی و قرنطینه در منزل و ۵ مورد منجر به بستری شده است

جمالیان با اشاره به اینکه ۶ مورد از ۲۰ بیمار جدید در بیمارستان شهرستان ساوه در بیمارستان بستری شده اند گفت: در ۲۴ ساعت گذشته یک مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در شهرستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی اراک گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس به ۱۹۴ مورد رسیده است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک خاطرنشان کرد: از تعداد ۳۷۰۸ مورد مثبت در استان، تعداد ۳۰۱ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۷۹۱ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۲۶۱۶ مورد هم مرتبط با شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.

انتهای پیام/

captcha