ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
کد خبر: 74045
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
رئیس اداره منابع آب شهرستان تفرش:

اجرای هرگونه اقدامات عمرانی در پارک جنگلی تفرش نیاز به هماهنگی و کسب مجوز دارد

رئیس اداره منابع آب شهرستان تفرش در در خصوص مشکلات پارک جنگلی تفرش گفت: قبل از انجام هرگونه اقدامات عمرانی در پارک می بایست طرح توسط کارشناسان مهندسی روخانه اداره منابع آب استان مرکزی بررسی شود و پس از تایید، قابلیت اجرا دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش؛ شهرستان تفرش از جمله شهرهای گردشگری استان مرکزی است که دارای آب و هوای پاک و مناطق گردشگری مذهبی و تاریخی و طبیعی فراوانی است. در طول ایام سال و به خصوص تعطیل، شهرستان تفرش پذیرای گردشگران متعددی است به گونه ای که حتی در ایام شیوع بیماری کرونا هم مسافران از سفر به تفرش کوتاه نیامده اند.

پارک جنگلی تفرش زباله دانی شده است

رئیس شورای شهر تفرش:

مسئولیت رسیدگی به امورات پارک جنگلی، شهرداری است/آب منطقه ای تفرش مانع از ادامه روند بازسازی پارک جنگلی می شود

رئیس اداره منابع آب شهرستان تفرش:

اجرای هرگونه اقدامات عمرانی در پارک جنگلی  نیاز به هماهنگی و کسب مجوز دارد

محسن پارسا رئیس اداره منابع آب شهرستان تفرش در گفتگو با ندای تفرش در خصوص پارک جنگلی تفرش گفت: قبل از انجام هرگونه اقدامات عمرانی می بایست طرح توسط کارشناسان مهندسی روخانه اداره منابع آب استان مرکزی بررسی شود و پس از تایید، قابلیت اجرا دارد.

پارسا اظهار کرد: با توجه به اینکه در قسمتهایی از رودخانه تعیین حریم انجام نشده است، پس از انجام بازدیدهای میدانی کارشناسان و با توجه به تصاویر هوایی و نقشه برداری و سایر مسائل فنی، تعیین حریم رودخانه آبکمر در مسیر پارک جنگلی انجام می شود.

وی افزود: اجرای هرگونه اقدامات عمرانی در پارک جنگلی ممنوع نیست بلکه نیاز به هماهنگی و کسب مجوز دارد.

رئیس اداره منابع آب شهرستان تفرش در خصوص مسائل ایمن سازی برخی از نقاط پارک جنگلی ادامه داد: مسائل ایمن سازی توسط شهرداری انجام می شود و نیازی به کسب مجوز و هماهنگی ندارد. اداره منابع آب در خصوص تعیین حریم و بستر رودخانه، انجام طرحهای عمرانی و پاکسازی محل عبور آب از ماسه و لایروبی اعلام نظر و مجوز صادر می کند.

پارسا با تاکید بر این مسئله هنوز درخواست کتبی از سوی شهرداری به منظور انجام اقدامات لازم نیامده است، خاطر نشان کرد: پس از دریافت درخواست شهرداری، هماهنگی جهت دعوت از کارشناسان مهندسی رودخانه اداره منابع آب استان، انجام بازدیدهای میدانی، تعیین حریم و بررسی طرحهای عمرانی انجام می شود.

انتهای پیام/

captcha