هفته عفاف و حجاب می گذرد، متولیان همچنان در خواب! تأیید حمله سایبری به روسیه| ترامپ: در انتخابات پیروز می‌شوم طرح مجلس برای عدم اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی آماده شد کووید ۱۹ با کودکان هم شوخی ندارد/ نگرانی پزشکان در روزهای کرونایی دپوی پسته و خرما در کرمان/ جایی برای ذخیره محصول نیست روایتی از شنا با دست‌‌های بسته در دریای تحریم‌‌ها شناسایی 4795 بیمار جدید کرونایی/ فوت شش نفر در 24 ساعت ماجرای کشتار قیام گوهرشاد چه بود؟/کشف حجابی که رضاشاه هم به آن اعتقاد نداشت کتاب جان بولتون؛ جزئیات سفر ترامپ به پایگاهی که ایران موشک‌باران کرد/ آمریکا باید برای تأمین هزینه عملیات‌های ناتو در خاورمیانه «کاسه گدایی» مقابل کشورهای عربی دست بگیرد +عکس کرونا و آزمایشگاه‌هایی که خون مردم را در شیشه می‌کنند/ تست لاکچری کرونا در منزل؛ فقط 850 هزار تومان!
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۳
کد خبر: 73923
تاریخ انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
یادداشت/سلیمی

رییس جمهور ساده اندیش!!!

سخنان امروز آقای روحانی نشان از ساده اندیشی ایشان دارد! ایشان امروز فرمودند :اروپایی‌ها شرمنده ما هستند. تلفنی ‌ و حضوری عذر خواهی می کنند اما درعمل اقدامی انجام نمی دهند .

به گزارش دیار آفتاب؛ سخنان امروز آقای روحانی نشان از ساده اندیشی ایشان دارد! ایشان امروز فرمودند :اروپایی‌ها شرمنده ما هستند. تلفنی ‌ و حضوری عذر خواهی می کنند اما درعمل اقدامی انجام نمی دهند .                                        

تامل در این سخنان نشان می دهد آقای روحانی بدلیل خوشبینی به اروپایی‌ها فریب چرب زبانی آنها را خورده اند .آنها زیبا سخن گفته اما در عمل به نحو متفاوتی عمل نموده اند .آیا این نشانگر یک نوع ساده اندیشی افراطی نسبت به اروپایی‌ها نیست ؟!

آقای روحانی این نوع نگاه موجب تحمیل خسارت‌های فراوانی به مردم وکشور شده است .یادتان هست فرمودید برجام را با اروپایی‌ها ادامه می دهیم !یادتان هست با اینستکس و اس پی وی سالها شما را سر کار گذاشتند !اقای روحانی از یک جهت خوشحالیم که تازه امروز فهمیدید اروپایی‌ها یک نوع حرف می زنند ولی نوع دیگر عمل می کنند .اما از یک جهت دیگر باز تاسف خوردیم که می گویید ما اگر بخواهیم اقدام قاطع می کنیم اما حالا باز در دایره بی فرجام اقداما اروپایی‌ها سرگردان باقی مانده اید .ایا این موضع اخیر باز ناشی از نوع نگاه ساده انگارانه به فریبکاران اروپایی نیست ؟

علیرضا سلیمی .نماینده مردم شریف محلات ودلیجان

انتهای پیام/

captcha