مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۸
کد خبر: 73923
تاریخ انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
یادداشت/سلیمی

رییس جمهور ساده اندیش!!!

سخنان امروز آقای روحانی نشان از ساده اندیشی ایشان دارد! ایشان امروز فرمودند :اروپایی‌ها شرمنده ما هستند. تلفنی ‌ و حضوری عذر خواهی می کنند اما درعمل اقدامی انجام نمی دهند .

به گزارش دیار آفتاب؛ سخنان امروز آقای روحانی نشان از ساده اندیشی ایشان دارد! ایشان امروز فرمودند :اروپایی‌ها شرمنده ما هستند. تلفنی ‌ و حضوری عذر خواهی می کنند اما درعمل اقدامی انجام نمی دهند .                                        

تامل در این سخنان نشان می دهد آقای روحانی بدلیل خوشبینی به اروپایی‌ها فریب چرب زبانی آنها را خورده اند .آنها زیبا سخن گفته اما در عمل به نحو متفاوتی عمل نموده اند .آیا این نشانگر یک نوع ساده اندیشی افراطی نسبت به اروپایی‌ها نیست ؟!

آقای روحانی این نوع نگاه موجب تحمیل خسارت‌های فراوانی به مردم وکشور شده است .یادتان هست فرمودید برجام را با اروپایی‌ها ادامه می دهیم !یادتان هست با اینستکس و اس پی وی سالها شما را سر کار گذاشتند !اقای روحانی از یک جهت خوشحالیم که تازه امروز فهمیدید اروپایی‌ها یک نوع حرف می زنند ولی نوع دیگر عمل می کنند .اما از یک جهت دیگر باز تاسف خوردیم که می گویید ما اگر بخواهیم اقدام قاطع می کنیم اما حالا باز در دایره بی فرجام اقداما اروپایی‌ها سرگردان باقی مانده اید .ایا این موضع اخیر باز ناشی از نوع نگاه ساده انگارانه به فریبکاران اروپایی نیست ؟

علیرضا سلیمی .نماینده مردم شریف محلات ودلیجان

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار