وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۷
کد خبر: 73923
تاریخ انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
یادداشت/سلیمی

رییس جمهور ساده اندیش!!!

سخنان امروز آقای روحانی نشان از ساده اندیشی ایشان دارد! ایشان امروز فرمودند :اروپایی‌ها شرمنده ما هستند. تلفنی ‌ و حضوری عذر خواهی می کنند اما درعمل اقدامی انجام نمی دهند .

به گزارش دیار آفتاب؛ سخنان امروز آقای روحانی نشان از ساده اندیشی ایشان دارد! ایشان امروز فرمودند :اروپایی‌ها شرمنده ما هستند. تلفنی ‌ و حضوری عذر خواهی می کنند اما درعمل اقدامی انجام نمی دهند .                                        

تامل در این سخنان نشان می دهد آقای روحانی بدلیل خوشبینی به اروپایی‌ها فریب چرب زبانی آنها را خورده اند .آنها زیبا سخن گفته اما در عمل به نحو متفاوتی عمل نموده اند .آیا این نشانگر یک نوع ساده اندیشی افراطی نسبت به اروپایی‌ها نیست ؟!

آقای روحانی این نوع نگاه موجب تحمیل خسارت‌های فراوانی به مردم وکشور شده است .یادتان هست فرمودید برجام را با اروپایی‌ها ادامه می دهیم !یادتان هست با اینستکس و اس پی وی سالها شما را سر کار گذاشتند !اقای روحانی از یک جهت خوشحالیم که تازه امروز فهمیدید اروپایی‌ها یک نوع حرف می زنند ولی نوع دیگر عمل می کنند .اما از یک جهت دیگر باز تاسف خوردیم که می گویید ما اگر بخواهیم اقدام قاطع می کنیم اما حالا باز در دایره بی فرجام اقداما اروپایی‌ها سرگردان باقی مانده اید .ایا این موضع اخیر باز ناشی از نوع نگاه ساده انگارانه به فریبکاران اروپایی نیست ؟

علیرضا سلیمی .نماینده مردم شریف محلات ودلیجان

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار