ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
کد خبر: 73913
تاریخ انتشار: ۰۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:

افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در تفرش/شهروندان از مسافرت های غیرضروری خودداری کنند

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش گفت: متاسفانه تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در سطح شهرستان افزایش و طی روزهای اخیر به صورت روزانه تست کرونا 3 الی 4 نفر مثبت شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ دالوندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش در گفتگو با ندای تفرش، با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در تفرش گفت: متاسفانه تعداد مبتلایان به این بیماری در سطح شهرستان افزایش و طی روزهای اخیر به صورت روزانه تست کرونا 3 الی 4 نفر مثبت شده است.

دالوندی اظهار کرد: در حال حاضر تعداد مبتلایان به بیماری کرونا (از ابتدای شیوع تاکنون) 68 نفر شده است که از این تعداد، 17 نفر در قرنطینه خانگی، 6 نفر فوت و مابقی بهبود یافته کامل هستند. در حال حاضر هیچ بیماری در بیمارستان تفرش بستری نیست.

وی بر رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط عموم شهروندان تاکید کرد و افزود: باتوجه به اینکه بیماری کرونا پس از دوره پنهان خود، نشانه های خود را آشکار می کند، لذا شهروندان در اماکن مختلف نسبت به رعایت پروتکلهای بهداشتی اقدام و تا حد امکان از تردد در اماکن عمومی و مسافرت خودداری کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش بیان کرد: از مهمترین دلایل افزایش تعداد مبتلایان بیماری کرونا در تفرش، افزایش تردد مسافران به تفرش و به مسافرت رفتن شهروندان است. لذا از همه شهروندان تقاضا می شود از رفتن به مسافرتها خودداری کنند و حتی به اقوام خویش توصیه کنند که فعلا به تفرش مسافرت نکنند.

دالوندی خاطر نشان کرد: در حال حاضر وضعیت تفرش زرد است؛ در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی ممکن است تا مرحله قرار گرفتن در وضعیت هشدار حرکت کنیم.

انتهای پیام/

captcha