طرح ولایت کلید ورود به مباحث عقیدتی و مبانی اسلامی است تنها راه نجات «هپکو» بازگشت به وزارت صمت و «ایمیدرو» است/نگران شرایط «هپکو» هستیم انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات غيرمجاز در عمليات پليس استان مركزي/كشف 46 قبضه سلاح جنگي واگذاری «هپکو» به «شستا» هیچ توجیهی ندارد و اشتباه است عصبانیت آمریکا از گزارش سازمان ملل درباره ترور سردار سلیمانی قیمت روز گوشی موبایل در ۱۹ تیر متولی حمایت از تولید کنندگان ادوات کشاورزی وزارت صمت است/ کشور سالانه به 2500 کمباین برنج نیاز دارد تکلیف سود مشارکت پیش‌فروش خودرو چیست؟/تعرض به حقوق مصرف‌کننده امکان دسترسی به شبکه اینترنت برای ۶۶۰ روستای استان مرکزی فراهم‌شده است عراق|موفقیت حشد شعبی در شکست نقشه داعش برای حمله به موصل
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
کد خبر: 73833
تاریخ انتشار: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی از وضعیت نامناسب پارک جنگلی تفرش

رفع مشکلات پارک جنگلی به عنوان یکی از اماکن گردشگری از جمله مطالبات مردم است که این روزها در شبکه های اجتماعی هم مطالبی درباره آن منتشر می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، پارک جنگلی تفرش یکی اماکن گردشگری تفرش است که به دلیل مدیریت نامناسب این روزها وضعیت نامناسبی را دارد.

وضعیت نظافت، ایمن سازی برخی از نقاط، مرمتها و.... و حتی نظارت به منظور پیشگیری از آسیبهای اجتماعی از جمله مسائلی است که نیازمند پیگیری بیشتر از سوی مسئولین است.

رفع مشکلات این مکان گردشگری از جمله مطالبات مردم است که این روزها در شبکه های اجتماعی هم مطالبی درباره آن منتشر می شود.

 انتهای پیام/

captcha