چک های جدید، مالیات را افزایش می دهند؟ ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵
کد خبر: 73833
تاریخ انتشار: ۰۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی از وضعیت نامناسب پارک جنگلی تفرش

رفع مشکلات پارک جنگلی به عنوان یکی از اماکن گردشگری از جمله مطالبات مردم است که این روزها در شبکه های اجتماعی هم مطالبی درباره آن منتشر می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، پارک جنگلی تفرش یکی اماکن گردشگری تفرش است که به دلیل مدیریت نامناسب این روزها وضعیت نامناسبی را دارد.

وضعیت نظافت، ایمن سازی برخی از نقاط، مرمتها و.... و حتی نظارت به منظور پیشگیری از آسیبهای اجتماعی از جمله مسائلی است که نیازمند پیگیری بیشتر از سوی مسئولین است.

رفع مشکلات این مکان گردشگری از جمله مطالبات مردم است که این روزها در شبکه های اجتماعی هم مطالبی درباره آن منتشر می شود.

 انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار