طرح ولایت کلید ورود به مباحث عقیدتی و مبانی اسلامی است تنها راه نجات «هپکو» بازگشت به وزارت صمت و «ایمیدرو» است/نگران شرایط «هپکو» هستیم انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات غيرمجاز در عمليات پليس استان مركزي/كشف 46 قبضه سلاح جنگي واگذاری «هپکو» به «شستا» هیچ توجیهی ندارد و اشتباه است عصبانیت آمریکا از گزارش سازمان ملل درباره ترور سردار سلیمانی قیمت روز گوشی موبایل در ۱۹ تیر متولی حمایت از تولید کنندگان ادوات کشاورزی وزارت صمت است/ کشور سالانه به 2500 کمباین برنج نیاز دارد تکلیف سود مشارکت پیش‌فروش خودرو چیست؟/تعرض به حقوق مصرف‌کننده امکان دسترسی به شبکه اینترنت برای ۶۶۰ روستای استان مرکزی فراهم‌شده است عراق|موفقیت حشد شعبی در شکست نقشه داعش برای حمله به موصل
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
کد خبر: 73801
تاریخ انتشار: ۰۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
فرمانده سپاه روح الله:

خانواده های معظم شهدا مایه برکت برای انقلاب اسلامی و ملت ایران هستند

دبیرکل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی با اشاره به نقش خانواده های معظم شهدا در انقلاب اسلامی گفت: خانواده های معظم شهدا مایه برکت برای انقلاب اسلامی و ملت ایران هستند و بی شک دعای خیر این عزیزان در طول این سال ها آثار و برکات فراوانی را به همراه داشته و بسیاری از دستاوردهای انقلاب مرهون مجاهدت های شهدا و صبر و بصیرت خانواده های معظم آنها است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی به مناسبت آغاز گرامیداشت هفته قوه قضائیه در دیدار با خانواده های معظم شهدای استان به همراه مسئولین قضائی استان؛ گفت: خانواده های معظم شهدا به جهت معامله با خداوند متعال اجر عظیمی دارند و این بزرگواران با مجاهدت، صبر و بصیرت که در طول این سال ها داشتند از امتحان بزرگ الهی پیروز و سربلند بیرون آمدند.

وی افزود: مادیات و درجه های دنیایی در نزد شهدا بسیار بی ارزش بود و آنها در طول عمر خود بی صبرانه به دنبال شهادت بودند که نمونه آن را می توانیم در زندگینامه شهید حاج قاسم سلیمانی ببینیم که عمری برای کسب مقام عالی شهادت مجاهدت کرد و در واقع همه شهدا اینگونه بودند.

فرمانده سپاه روح الله اظهار داشت: مدال های واقعی را شهدا با شهادت خود و معامله با خداوند دریافت کردند و این امروز باید برای ما درس مهمی باشد که در امورات زندگی تنها زضایت خداوند را در نظر بگیریم و در مسیر الهی قدم برداریم.

وی با بیان اینکه دیدار با خانواده های معظم شهدا یک وظیفه مهم برای مسئولین به شمار می رود، گفت: ما نیازمند دیدار با این عزیزان هستیم تا بتوانیم اموراتمان را به نحو احسن انجام دهیم.

کریمی با تأکید بر اینکه خانواده های معظم شهدا مایه برکت برای انقلاب اسلامی و ملت ایران هستند،افزود: بی شک دعای خیر این عزیزان در طول این سال ها آثار و برکات فراوانی را به همراه داشته و بسیاری از دستاوردهای انقلاب مرهون مجاهدت های شهدا و صبر و بصیرت خانواده های معظم آنها است.

وی تصریح کرد: علاوه بر آثار و برکات فراوانی که دیدار با خانواده های معظم شهدا برای مسئولین دارد سرکشی از این عزیزان به منظور تجلیل از زحمات و فداکاری های این عزیزان انجام می شود.

فرمانده سپاه روح الله در پایان خاطر نشان کرد: خانواده های شهدا با ایستادگی و مقاومتی که در طول این سال ها نشان دادن سبب تثبیت اقتدار نظام اسلامی شده اند و این خود باعث تداوم نهضت اسلامی شده و بدین جهت دیدار با خانواده های معظم شهدا اهمیت پیدا می کند.

انتهای پیام/

captcha