وقتی نظارت بر قیمت ها بین اصناف و صمت پاسکاری می شود/ گرانی یا گرانفروشی؟ کمک مؤمنانه یاری گر اقشار آسیب‌پذیر جامعه است /همدلی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است کشف ساختارهای معماری دوره ساسانی در تپه «قزل‌قلعه» فراهان مدیریت بازار خودرو با روش قرعه کشی؛ قیمت خودرو همچنان گران! نباید چینی‌ها را بدون جایگزین از دست می دادیم جهاد اسلامی: رژیم صهیونیستی هرگز قادر به پیروزی در برابر مقاومت نخواهد بود شرکت‌های دارویی چقدر ارز دولتی دریافت کرده‌اند؟ + اسامی پرونده| تناقض ارشاد درباره ممیزی‌های نمایش خانگی؛ (6) از همراهی دوربین در اتاق خواب تا دغدغه تغییر جنسیت دختر خانواده! دولت تار و پود فرش دستباف را قیچی کرد/ توانایی مدیریت صنعت فرش توسط تاجران سعودی‌ها چگونه به یک بازنده بزرگ در شمال یمن تبدیل شدند؟ / رزمندگان یمنی در آستانه تکمیل روزهای سیاه متجاوزان در استان الجوف + نقشه میدانی
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
کد خبر: 73657
تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

پارک جنگلی تفرش زباله دانی شده است

وضعیت نامناسب پارک جنگلی تفرش انتقاد شهروندان و گردشگران را به همراه داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، شهرستان تفرش از جمله شهرهای گردشگری استان مرکزی است که دارای آب و هوای پاک و مناطق گردشگری مذهبی و تاریخی و طبیعی فراوانی است. در طول ایام سال و به خصوص تعطیل، شهرستان تفرش پذیرای گردشگران متعددی است به گونه ای که حتی در ایام شیوع بیماری کرونا هم مسافران از سفر به تفرش کوتاه نیامده اند.

پارک جنگلی تفرش یکی از اماکن گردشگری طبیعی تفرش است که در این ایام پذیرای مسافران است که به دامان طبیعت پناه می برند.

فاز نخست این پارک جنگلی در ۸ شهریور ۹۴ افتتاح شد. اما در این سالها گویا این مکان گردشگری در حاشیه قرار گرفته و اقدامات چندانی برای توسعه آن انجام نشده است.

وضعیت نظافت، ایمن سازی برخی از نقاط، مرمتها و.... و حتی نظارت به منظور پیشگیری از آسیبهای اجتماعی از جمله مسائلی است که نیازمند پیگیری بیشتر از سوی مسئولین است.

نظارت بیشتر بر پارک جنگلی و کاهش آسیبهای آن می تواند فرصتهای مناسبی نظیر تقویت گردشگری، اشتغال، درآمدزایی را برای شهرستان تفرش به وجود آورد.

captcha