ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
کد خبر: 73556
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
اعتراض عده ای به همتی با تجمع مقابل بانک مرکزی؛

سلیمی: برخی به صورت هدفدار به دنبال استعفای رئیس بانک مرکزی هستند/ روحانی هر کسی بله قربان گوی او نباشد را برمیدارد

سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس، با اشاره به تجمع مشکوک عده ای در مقابل بانک مرکزی در اعتراض به همتی رئیس بانک مرکزی، گفت: برخی به صورت سازماندهی شده و هدف دار در پی اقداماتی برای عقب نشینی همتی از ریاست بانک مرکزی هستند. مجلس از مراجع ذیربطِ اطلاعاتی و وزارت کشور در این رابطه گزارشی خواهد خواست تا منشأ این اقدامات مشخص شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ یکشنبه 25 خرداد ماه عده ای با تجمع مقابل بانک مرکزی با سر دادن شعارهایی خواستار استعفای همتی از ریاست این بانک شدند. این خبر در حالی منتشر شد که اخبار زیادی از اختلاف همتی با مسئولان رده بالای دولتی شنیده می شود.

بانک مرکزی فهرست دریافت‌کنندگان ارز دولتی را به‌روزرسانی کرد. در این فهرست اسامی اشخاص حقیقی و حقوقی به همراه میزان و نرخ ارز دریافتی منتشر شده است. برخی نیز انتشار این فهرست را علت اعتراضات اخیر دانسته و افراد معترض را واردکنندگان کالاهای غیرضروری می دانند که با روی کار آمدن همتی از دریافت ارز دولتی بازمانده اند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:

اعتراضات هدفدار عده ای برای استعفای رئیس بانک مرکزی/روحانی هر کسی بله قربان گوی او نباشد را برمیدارد

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص تجمع مشکوک عده ای در مقابل بانک مرکزی در اعتراض به همتی رئیس بانک مرکزی، گفت: برخی به صورت سازماندهی شده و هدف دار در پی اقداماتی برای عقب نشینی همتی از ریاست بانک مرکزی هستند.

وی با بیان اینکه حتما مجلس در این خصوص ورود پیدا می کند تا از ابعاد ماجرا مطلع شود، افزود: مجلس از مراجع ذیربطِ اطلاعاتی و وزارت کشور در این رابطه گزارشی خواهد خواست تا منشأ این اقدامات مشخص شود.

سلیمی با بیان اینکه ابهاماتی در خصوص این اعتراضات وجود دارد، گفت: همانطور که قبلا هم سابقه داشته، آقای روحانی هر وزیر یا مسئولی که بله قربان گوی او نباشد را فوری عوض می کند که آخرین نمونه آن رحمانی وزیر صمت بوده است. ظاهرا در مورد تغییر رئیس بانک مرکزی از فشار افکار عمومی ترسیده اند که این کار را نکرده اند. باید منتظر گزارشات ماند تا ابعاد مسئله مشخص شود.

انتهای پیام/

captcha