ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
کد خبر: 73473
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:

ابتلای 57 نفر به بیماری کرونا در تفرش/43 نفر بهبود یافته اند

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا(از ابتدای شیوع تاکنون) را 57 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 6 نفر فوتی، 8 نفر در قرنطینه خانگی و مابقی بهبود یافته اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ دالوندی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش در گفتگو با ندای تفرش با تکذیب شایعات در خصوص شناسایی تعدادی از افراد مبتلا در یکی از محله های تفرش گفت: بنابر گزارشات میدانی و انجام نمونه گیریهای لازم، در میان این افراد که همگی مسافر هم بودند، فقط یک مورد مثبت شناسایی شد که تحت مراحل درمانی قرار گرفت.

دالوندی آخرین امار مبتلایان به بیماری کرونا(از ابتدای شیوع تاکنون) را 57 نفر اعلام و اظهار کرد: از این تعداد 6 نفر فوتی، 8 نفر در قرنطینه خانگی و مابقی بهبود یافته اند.

وی افزود: با توجه به آمار مبتلایان و با رعایت بیشتر مسائل بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی، امیدواریم وضعیت شهرستان بهتر و سفید اعلام شود. چراکه براساس دستورات وزارت بهداشت معیار تعیین شهرهای سفید تغییر کرده و ممکن است تفرش هم از جمله شهرهای سفید اعلام شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش ادامه داد: البته اعلام وضعیت سفید به معنای پایان بیماری و محل امنی برای مسافرتها نیست. بلکه تا ریشه کنی بیماری می بایست افراد پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنند.

دالوندی ضمن هشدار به شهروندان تفرشی، بیان کرد: افراد سعی کنند در شرایط فعلی کشور از انجام مسافرتها خودداری کنند چراکه با ورود مسافران به شهرها، رعایت پروتکلهای بهداشتی به  هم می خورد. حتی ممکن است افراد بدون هیچ گونه علائمی، ناقل بیماری هم باشند.

وی خاطر نشان کرد: ابتلا به بیماری کرونا در بین افراد مسن و دارای بیماریهای زمینه ای، روند درمان بیماری را سخت تر می کند و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را برای این افراد به همراه داشته باشد.

انتهای پیام/

captcha