اندوخته های معنوی به دست آمده از دفاع مقدس نقشه راهی برای ادامه راه نظام است شناسايي استعدادها و اشتغالزايي از اهداف رويداد سراسري توليد محتواي ديجيتال بسيج است تجلیل از دست‌اندرکاران موزه دفاع مقدس استان مرکزی اگر مردم دیدند خودرو «دناپلاس» سوار شدم هجمه وارد کنند مرکز آمار موج تازه تورم را تایید کرد/ تورم نقطه‌ای شهریور 4 درصد افزایش یافت کمک‌های مردم در بیماری کرونا الگوبرداری شده از صحنه‌های دفاع مقدس است آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات جورج فلوید سوژه بازی سازان بسیجی شد برداشت انگور از باغات خنداب امکان بازنگری قیمت خرید تضمینی گندم وجود دارد
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
کد خبر: 73296
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:

مطرح کردن مذاکره با آمریکا در داخل کشور کاربردی ندارد/دیدار وزیر امور خارجه با مقام دست چندم آمریکائی تأسف‌بار است

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با اشاره به اینکه غرب‌گرایان داخلی افول روز افزون آمریکا را به وضوح مشاهده می کنند اما هنوز هم به دنبال مذاکره و امتیاز دادن به آنها هستند، گفت: مردم ایران در طول این چهل سال به ماهیت خیانت کارانه غربی ها و حامیان آنها پی برده اند و مطرح کردن مذاکره با آمریکا دیگر در داخل کشور کاربردی ندارد.

 حجت‌الاسلام محمد سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره موضوعات مطرح شده پیرامون مذاکره با آمریکا، گفت: متأسفانه غرب گرایان و وادادگان به غرب هرز گاهی موضوع مذاکره با آمریکائی‌ها را مطرح می کنند.

وی افزود: با روی کار آمدن مجلس انقلابی و شکست حامیان آمریکا عده ای دنبال دست و پا زدن برای مذاکره با آمریکائی ها هستند اما دوران جولان آنها گذشته است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با بیان اینکه در شرایط فعلی هرچه به سمت جلوتر پیش می رویم به افول آمریکا نزدیک تر می شویم، گفت: امروز آمریکا در بدترین شرایط ممکن به سر می برد و شرایط داخلی آمریکا نشان از این دارد که ایالت های آمریکا به دنبال استقلال هستند.

وی با اشاره به اینکه غرب گرایان داخلی افول روز افزون آمریکا را به وضوح مشاهده می کنند اما هنوز هم به دنبال مذاکره و امتیاز دادن به آنها هستند، افزود: مردم ایران در طول این چهل سال به ماهیت خیانت کارانه غربی ها و حامیان آنها پی برده اند و مطرح کردن مذاکره با آمریکا دیگر در داخل کشور کاربردی ندارد.

سبزی، دیدار وزیر امور خارجه با یک مقام رده چندم آمریکائی را تأسف بار خواند و گفت: این اقدام زیر سؤال بردن عزت ملی و اقتدار ملی است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی وقتی پایگاه آمریکائی عین الاسد را در هم می کوبد و صادرات بنزین به ونزوئلا را با موفقیت کامل انجام می دهیم و آمریکائی ها نمی توانند در برابر این اقدامات غلطی انجام دهند این اقدام زیر سوال بردن موفقیت های روز افزون کشور است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با بیان اینکه به نظر می رسد انجام اینگونه اقدامات توسط وزیر امور خارجه نوعی وادادگی است، گفت: قطعاً باید تجدید نظر در رفتار آنها صورت بگیرد چراکه ملت انقلابی ایران اینگونه رفتارها را نمی پذیرد.

وی با تأکید بر اینکه ما همواره باید با آمریکائی ها با زبان اقتدار سخن بگوییم، گفت: این یک اصل مهم است چراکه اگر از موضع ضعف سخن بگوییم این یک خیانت بزرگ به ملت شجاع و انقلابی ایران است و نباید با اقدامات خودمان سبب تقویت شدن آمریکائی ها شویم.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: ما در طول چهل سال انقلاب هرکجا که از موضوع قدرت با آمریکائی ها سخن گفتیم باعث عقب نشینی و ترس آنها شده است و هرکجا که وادادگی نشان دادیم آنها درشت تر با ما سخن گفته اند و این باید برای ما درس باشد.

انتهای پیام/

captcha