ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
کد خبر: 73270
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش:

نگران افزایش آمار مبتلایان به کرونا در تفرش هستیم

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش گفت: در صورت ادامه روند فعلی ممکن است آمار مبتلایان افزایش یابد و حتی وضعیت تفرش قرمز شود. در قرارگاه زیستی شهرستان مقرر شد که جهت حفظ سلامت مردم، نیروی انتظامی هم در صورت نیاز کمک کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ دالوندی مدیر شبکه بهداشت و درمان تفرش در گفتگو با ندای تفرش با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در تفرش گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون ۵۲ مورد مثبت به بیماری در تفرش شناسایی شده اند که ۶ نفر از آنها به دلیل بیماریهای زمینه ای و سن بالا فوت کرده اند.

دالوندی اظهار کرد: از آمار کل مبتلایان، تاکنون ۳۸ نفر بهبود یافته کامل و ۸ نفر در قرنطینه خانگی به سر می برند.

وی با اشاره به وضعیت زرد کرونا در تفرش، افزود: از اوایل خرداد وضعیت در تفرش عادی شد ولی متاسفانه به دلیل عدم توجه به هشدارها و ورود تعداد بسیار زیادی مسافر، وضعیت شهر را تغییر داد که امیدواریم با همکاری خوب مردم، مجددا به وضعیت عادی برگردیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان تفرش ادامه داد: در صورت ادامه روند فعلی ممکن است آمار مبتلایان افزایش یابد و حتی وضعیت تفرش قرمز شود. در قرارگاه زیستی شهرستان مقرر شد که جهت حفظ سلامت مردم، نیروی انتظامی هم در صورت نیاز کمک کند.

وی به رعایت مسائل بهداشتی توسط شهروندان تاکید و خاطر نشان کرد: شهروندان علاوه بر رعایت مسائل بهداشتی توسط خود و خانواده، در صورت مواجهه با مسافران در شهر، مسائل بهداشتی را برای آنها یادآوری و بر اجرای آن تاکید کنند.

انتهای پیام/

captcha