شرکت‌های دارویی چقدر ارز دولتی دریافت کرده‌اند؟ + اسامی پرونده| تناقض ارشاد درباره ممیزی‌های نمایش خانگی؛ (6) از همراهی دوربین در اتاق خواب تا دغدغه تغییر جنسیت دختر خانواده! دولت تار و پود فرش دستباف را قیچی کرد/ توانایی مدیریت صنعت فرش توسط تاجران سعودی‌ها چگونه به یک بازنده بزرگ در شمال یمن تبدیل شدند؟ / رزمندگان یمنی در آستانه تکمیل روزهای سیاه متجاوزان در استان الجوف + نقشه میدانی افزایش ریسک سرمایه‌گذاران بورس به دلیل اختلال هسته معاملات انتقاد قوه قضائیه از معرفی قطره چکانی متخلفان ارزی/ ۴۴۵ متخلف ارزی بازداشت شدند تفکر قدیمی معافیت مالیاتی اهالی فرهنگ و هنر از کجا شکل گرفت؟ نگرانی همیشگی صاحبان ایده از سرقت معنوی برطرف شد ریش و قیچی نظارت بر نمایندگان دستِ مجلس است! / نظام انتخاباتی فعلی متعلق به صد سال گذشته است/ قانون نظارت بر رفتار نمایندگان ناقص و ابتر است بعد از انتخابات مجلس نشست حضوری نداشتیم/ درباره شورای عالی سیاستگذاری اصلاحات بررسی و تصمیمی صورت نگرفته است همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال‌های بعد هم اجرا می‌شود
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
کد خبر: 73128
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
در دو ماهه نخست امسال؛

832 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان مرکزی کشف شد

فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 832 کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات های 2 ماهه نخست سال جاری پلیس استان خبر داد و گفت: در این عملیات ها 37 نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و 3 باند فعال در زمینه قاچاق مواد مخدر متلاشی شدند.

سردار "حسن مفخمی شهرستانی" فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛گفت: در تحقق هر چه بهتر پاسخگویی پلیس به مطالبات مردمی، یکی از مهم ترین برنامه های عملیاتی پلیس استان در حوزه مبارزه اثربخش در حوزه مبارزه با مواد مخدر بازتعریف و برنامه ریزی شده است.

وی با اشاره به کشف 832 کیلوگرم انواع مواد مخدر در دو ماهه نخست امسال در عملیات های پلیس استان مرکزی ادامه داد: در این عملیات ها تعداد 37 نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و سه باند فعال در زمینه قاچاق مخدر متلاشی شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان طرح ریزی پیش دستانه پلیس استان مرکزی در پیشگیری از ورود و عرضه مواد مخدر در عملیات های برون استانی افزود: بسیاری از کشفیات پلیس استان در مبارزه با مواد مخدر با اشرافیت اطلاعاتی و هوشمندسازی عملیاتی پلیس در این حوزه و خارج از استان و قبل از ورود مواد مخدر به دست آمده است.

مفخمی شهرستانی اجرای طرح ظفر و طرح های پاک سازی نقاط جرم خیز را اقدامی مهم در رسیدگی به مطالبات مردمی عنوان داشت و گفت: در 2ماهه نخست امسال تعداد 633 نفر خرده فروش مواد مخدر در این عملیات ها دستگیر و برای برخورد قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان از ساماندهی 691 نفر معتاد با همکاری دیگر دستگاه های مسئول در این بازه زمانی خبر داد و گفت: در کنار اقدامات مقابله ای استان در مبارزه با مواد مخدر، نگاه آموزش بخش پلیس نیز نسبت به سال های گذشته بسیار توسعه داشته و کلاس های آموزشی و مهارت افزایی متعددی در طول سال برای اقشار مختلف اجتماع از سوی کارشناسان تخصصی پلیس برگزار شده است.

انتهای پیام/

captcha