روند کاهش دما تا فردا تداوم خواهد یافت طرح جدید پیش فروش سایپا آغاز شد دیوان امیری کویت رسما درگذشت امیر این کشور را تأیید کرد نمایندگان سابق مجلس با چه شرایطی «سراتو» و «ویتارا» گرفتند؟/ روایتی از امضاهای رانتی و معاملات پشت پرده در پارلمان‌های گذشته بیش از 6 هزار ناشنوا و کم شنوا استان از بهزیستی خدمات دریافت می کنند ۱۳ فوتی و شناسایی ۲۵۹ مورد مبتلا به کرونا ویروس، در ۲۴ ساعت کذشته استان مرکزی توسعه آموزشی های حقوقی و تسهیل استفاده از امر وکالت در دادرسی ها از سیاست های قوه قضائیه است نخستین نفتکش ایرانی بدون مزاحمت به ونزوئلا رسید/ دو نفتکش دیگر در راهند اختتامیه طرح ولایت بسیج دانشجویی استان مرکزی افزایش سقف وام قرض‌الحسنه به ۳۰ میلیون تومان +بخشنامه
سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳
کد خبر: 73103
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک خبر داد

شناسایی ۲۲ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی

جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در استان مرکزی ۲۲ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند .

به گزارش دیار آفتاب؛ جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در استان مرکزی ۲۲ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۱۷ مورد مربوط به شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۳ مورد خمین و ۲ مورد نیز در ساوه بوده است.

جمالیان اظهار کرد: با توجه به تعداد مبتلایان جدید در استان مجموع افرادی که از زمان شیوع کرونا در استان مرکزی به این بیماری مبتلا شده اند به ۲۱۵۵ نفر رسیده است.

وی ادامه داد: از ۱۷ مورد از مبتلایان جدید در شهرستان زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۱۳ مورد قرنطینه در منزل شده اند و ۴ مورد نیز در بیمارستان بستری شده است و در شهرستان خمین نیز ۲ مورد بستری و یک مورد سرپایی بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: ۱ مورد  از موارد جدید کروناویروس در ساوه بستری و مورد دیگر قرنطینه در منزل شده است.

وی اضافه کرد: از تعداد ۲۱۵۵ مورد مثبت در استان، تعداد ۱۴۲ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۵۵۸ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۱۴۵۵مورد هم مرتبط با شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.

جمالیان افزود: در این ۲۴ ساعت یک مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در خمین گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس به  ۱۷۳ نفر رسیده است

انتهای پیام/

captcha