باید دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری عزاداری محرم رعایت شود/ با غنی سازی عزاداری ها، از اقدامات هیجانی پرهیز شود اعمال مخصوص روز مباهله شکایت نمایندگان مجلس از آخوندی و زنگنه به دلیل «ترک فعل» جزئیات طرح پیش فروش جدید سایپا اعلام شد جزییات طرح سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار/الزام دولت به خرید باقیمانده سهمیه سوخت مردم جمعه بازار سگ‌های اشرافی در حاشیه پایتخت/ از نژاد ۷۰ میلیون تومانی تا موردی که از رژیم ماست پیروی می‌کند! هفته بیست و نهم لیگ برتر؛ جنگ سهمیه و سقوط زیر سایه دربی قیمت ارز به زودی متعادل می‌شود ایران خواستار ایستادگی شورای امنیت در برابر آمریکا شد اقدام رژیم صهیونیستی و امارات حماقت راهبردی است
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
کد خبر: 73094
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
فرمانده انتظامي استان مرکزی عنوان کرد

دستگیری اعضاي باند سارقان مسلح در ساوه/ اعتراف به سرقت مسلحانه از 2 بانك در ساوه و يك طلافروشي در قم

فرمانده انتظامي استان مرکزی از دستگيري اعضاي 6 نفره باند سرقت مسلحانه بانك در عمليات مشترك پليس ساوه و قم در يكي از روستاهاي شهرستان ساوه خبر داد و گفت: اعضاي اين باند به 2 فقره سرقت بانك در ساوه و سرقت اخير طلافروشي در قم اعتراف كردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار "حسن مفخمي شهرستاني" فرمانده انتظامي استان مرکزی گفت: از سال گذشته با وقوع دو سرقت مسلحانه از دو شعبه بانك در سطح شهرستان ساوه، تحقيقات تخصصي كارآگاهان در پيگيري موضوع به صورت ويژه در دستور كار قرار گرفت.

وي اضافه كرد: در چند روز قبل با وقوع سرقت يك طلافروشي در شهرستان قم و با همكاري انجام شده با كارآگاهان پليس اين استان، سرنخ هايي از محل مخفيگاه سارقان در يكي از روستاهاي شهرستان ساوه به دست آمد.

اين مقام ارشد انتظامي افزود: با حضور تيمي از كارآگاهان پليس آگاهي استان قم و با همكاري كارآگاهان پليس شهرستان ساوه، مخفيگاه سارقان شناسايي و هر 6 نفر اعضاي اين باند در عملياتي غافلگيرانه دستگير شدند.

فرمانده انتظامی استان مركزي خاطر نشان كرد:‌ در اين عمليات 4 قبضه سلاح و تعداد 23 عدد فشنگ جنگي در بازرسی از مخفیگاه سارقان كشف و دستگير شدگان با توجه به نيابت قضائي به استان قم انتقال شدند.

مفخمي شهرستاني اضافه كرد: در مراحل تحقيقات تخصصي كارآگاهان پليس سارقان به سرقت از طلافروشي در استان قم اعتراف كردند كه با همكاري اطلاعاتي پليس ساوه و در ادامه بازجويي هاي پليس مشخص شد كه اين افراد در سرقت هاي مسلحانه سال گذشته از دو شعبه بانكي در شهرستان ساوه نيز نقش داشته اند.

اين مقام ارشد انتظامي خاطر نشان كرد: سرانجام در تكميل تحقيقات ، دستگيرشدگان به دو فقره سرقت مسلحانه بانك در شهرستان ساوه نيز اعتراف كردند كه مراحل رسيدگي به پرونده هاي آنان با هماهنگي مرجع قضائي در حال پيگيري است.

انتهای پیام/

captcha