شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کروناویروس در استان مرکزی/۴فوتی در شبانه روز گذشته کالایی که ضوابط ورود به کشور را رعایت نکند قاچاق محسوب می شود منشور استفاده از کالای ایرانی تهیه‌شده است توقیف محموله ميلياردي دينام هاي الكتريكي قاچاق در دليجان اعتراف می‌کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب ماندگی شد/ صادرکننده ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است حذف «بودجه خودکفایی گندم» از ضعف سیاستگذاری تا تهدید امنیت غذایی رهبرانقلاب چه کتابی برای نوجوانان توصیه می کنند؟ اقرار صلح‌بانان حقوق بشر بر خبط فاحش آمریکا در ترور « شهیدحاج قاسم»/ آمریکا «مجرم» شد ماجرای بازداشت بازرس هیأت امنای دانشگاه آزاد استان مرکزی قیرپاشی دوای درد جاده های تفرش نیست
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۰
کد خبر: 73029
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

مجلس یازدهم آماده دریافت لوایح دولت برای حل مشکلات جوانان است

منتخب مردم تهران در مجلس گفت: مجلس یازدهم آماده دریافت ایده‌ها و لوایح دولت در زمینه حل مشکلات اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان است.

به گزارش دیار آفتاب؛ زهره الهیان  منتخب تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به مشکلات جوانان کشور و ضرورت تسهیل ازدواج، تأمین مسکن و اشتغال برای آنان گفت:‌ در همین راستا جلسه‌ای با دکتر تندگویان معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان داشتم.

وی افزود: در این جلسه که در محل وزارتخانه تشکیل شد دیدگاه‌های تخصصی و تعامل با این وزارتخانه در یک سال باقی مانده عمر دولت دوازدهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

منتخب تهران در مجلس یازدهم با بیان اینکه در حال حاضر 13 میلیون جوان آماده ازدواج داریم، گفت: صرف اعطای وام ازدواج مشکل این جوانان را حل نمی‌کند و باید به صورت ریشه‌ای و با مشارکت جوانان در راستای حل مشکلات آنان گام برداریم.

الهیان تأکید کرد: دولت هم می‌تواند در این مسیر گام‌های مثبتی بردارد و مجلس یازدهم آماده دریافت ایده‌ها و  لایحه دولت در این زمینه است.

وی افزود: در این جلسه آقای تندگویان هم دیدگاه‌های خود را مطرح و گزارشی از وضعیت موجود و آمار و ارقام مربوط به جوانان، اشتغال آنان و همچنین نحوه تسهیل ازدواج و تأمین مسکن آنان ارائه کرد.

منتخب تهران در مجلس یازدهم از آمادگی مجلس برای رفع موانع در این راستا خبر داد و گفت: امیدواریم با ارائه لایحه از سوی دولت و یا تهیه طرح در مجلس در این زمینه گام‌های مثبتی برداریم و نسبت به بهبود وضعیت امیدوار هستیم.

الهیان گفت: تقلیل دادن موضوع جوانان در حد معاونت وزارتخانه باعث می‌شود تا مشکلات همچنان باقی بماند و ساختار فعلی وزارتخانه پاسخگوی حل مشکلات جوانان نیست.

انتهای پیام/

captcha