آمادگی ایران برای صادرات نظامی/سبد نیروهای مسلح برای تجارت جهانی ایران در تعمیر دکل‌های حفاری خودکفا شد آژانس اتمی نبود مواد هسته‌ای در سوله حادثه‌دیده سایت نطنز را تأیید کرد تمام رانت‌هایی که علیرضا زاکانی برای خانواده‌اش استفاده کرد! لباس کامپوزیت ایرانی برای راکت‌انداز مرگبار روسی/ دستیابی سپاه به تکنولوژی سلاحی که ارتش آمریکا به کمک اروپا تولید می‌کند +عکس فرمانده‌ای که در تاریخ گُم شد + تصاویر گویا مسجد او، جزئی از محیط خفقان‌زده پیش از انقلاب نبود! گلایه تولیدکنندگان از نرخ‌ دولت برای محصولات پتروتئینی و شیرخام عراق|پیامدهای اهانت رسانه سعودی به آیت الله سیستانی/ درخواست از الکاظمی و حلبوسی برای اتخاذ موضع رسمی ارتقای سرویس ADSL به VDSLهزینه ندارد/30درصد ترافیک روزانه اینترنت مخابرات داخلی است
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
کد خبر: 73016
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد

كشف بیش از 138 كيلوگرم ترياك در عمليات مشترک پليسی

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به تداوم طرح های عملیاتی پیشگیرانه پلیس استان در ورود مواد مخدر به استان های مرکزی کشور بیان داشت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با استان هرمزگان، 4 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و 138 کیلو و 400 گرم تریاک از آنان کشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: به منظور مبارزه با سوداگران مرگ و توزیع‌کنندگان عمده مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در تحقیقاتی از فعالیت 4 قاچاقچی مواد مخدر که در سطح کشور به‌صورت گسترده فعالیت می‌کردند، مطلع شده و بلافاصله برنامه‌ریزی عملیاتی لازم را برای دستگیری آنها آغاز کردند.

وی ادامه داد: با تکمیل تحقیقات تخصصی مأموران پلیس استان، افراد موردنظر شناسایی و مشخص شد که توزیع‌کنندگان مذکور با 2 دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد مخدر از استان‌های جنوبی به استان‌های مرکزی کشور هستند.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی اظهار کرد: بلافاصله با هماهنگی‌های انجام‌شده با پلیس استان هرمزگان، چند تیم عملیاتی پلیس به محل عبور محموله مواد مخدر در استان اعزام و موفق شدند خودروی ها قاچاقچیان را در یکی از میدان های شهرستان بندرعباس شناسایی و متوقف کنند.

وی در پایان با اشاره به کشف 138 کیلو و 400 گرم ماده مخدر تریاک در بازرسی از خودروهای توقیفی افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات مشترک پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha