همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی برای رای دادن، ضروری است دستور ستاد انتخابات کشور به استانداران و فرمانداران درباره تعرفه‌های انتخاباتی تشریح جزئیات پروتکل های بهداشتی ۲۸ خرداد عضو مجلس خبرگان: حضور حداکثری مردم در انتخابات، افزایش اقتدار نظام در عرصه بین‌الملل را به‌دنبال دارد طومار مردم تفرش در راستای حضور حداکثری در انتخابات نماینده ولی فقیه و جمعی از نمایندگان استان مرکزی در مجلس مردم را به حضور در انتخابات دعوت کردند تلاش دشمن برای دلسرد کردن مردم/با مشارکت بالا آنان را ناامید کنیم همتی طرفدار پرداخت حقوق‌های نجومی به مدیران است/ بررسی طرح تفحص از حقوق‌های نامتعارف به زودی در صحن مجلس اراک و 3 شهرستان استان مرکزی در وضعیت نارنجی و 8 شهرستان زرد هستند وقتی تاجزاده و رفقا بدون نظارت استصوابی هم مردود شدند
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۳
کد خبر: 72961
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
امام جمعه فرمهین:

رسیدن نفتکش‌ها به ونزوئلا نشان دهنده «اقتدار» ایران است/صندلی خالی نماینده حوزه انتخابیه در مجلس یازدهم خساراتی برای شهرستان خواهد داشت

امام جمعه فرمهین با اشاره به رسیدن نفتکش‌های ایران به ونزوئلا علی رغم تهدیدهای آمریکا، گفت: این اقدام نشان دهنده اقتدار و توانمندی ایران است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به رسیدن نفتکش‌های ایران به ونزوئلا علی رغم تهدیدهای آمریکا، گفت: این اقدام نشان دهنده اقتدار و توانمندی ایران است.

وی افزود:این اقدام در انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا تاثیرگذار خواهد بود و بزودی جهان از لوس ترامپ رهایی پیدا می کند.

فیض کرمیان با اشاره به رزمایش کمک مومنانه اظهار کرد: همدلی و مساوات مردم و خیرین در این شرایط تلخ کرونایی برای دستگیری از اقشار آسیب دیده و نیازمندان قابل تحسین است.

امام جمعه فرمهین ضمن تقدیر از کادر بهداشت و درمان و گروه های جهادی شهرستان در مقابله با ویروس کووید 19 بیان کرد: تخصص و تعهد کادر درمانی در بیمارستان‌ و مراکز درمانی باعث کاهش ویروس کرونا شده و مردم قدردان زحمات همه پاسداران سلامت و مدافعان بهداشت هستند.

وی با اشاره به آغاز به کار مجلس یازدهم گفت: مجلس یازدهم در حالی که صندلی حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان خالی بود، افتتاح شد، آرزوی موفقیت برای نمایندگان مجلس یازدهم داریم.

فیض کرمیان ادامه داد: تا انتخابات 1400 حوزه انتخابیه بدون نماینده است و قطعا این مسئله خساراتی برای شهرستان خواهد داشت، نمایندهی از سوی مجلس یازدهم تا انتخابات 1400 برای پیگیری امورات حوزه انتخابیه به عنوان نماینده معین انتخاب می شود اما قطعا نمی تواند جایگزین نماینده حوزه انتخابیه باشد و امورات را به نحو احسن پیگیر باشد.

امام جمعه فرمهین گفت: متاسفانه این سومین رخداد تاسف بار در سال های اخیر برای شهرستان بود که نام فراهان را در رسانه ها مطرح کرد و این اتفاقات در شان مردمان شهرستان های حوزه انتخابیه نیست.

وی اظهار کرد: در انتخابات مجلس یازدهم شاهد بی اخلاقی، تخریب، شهوت ریاست، خرید و فروش رای و.. بودیم، متاسفانه افرادی برای با نیت انتقام وارد میدان انتخابات شدند و رقابت سالمی در انتخابات مشاهده نشد.

فیض کرمیان گفت: متاسفانه دیگر الان خبری از کارهای خیرخواهانه نیست و تریبون ها، غمنامه خواندن ها و ریخت و پاش های میلیاردی بازی سیاسی برای رسیدن به صندلی مجلس بود.

امام جمعه فرمهین افزود: برای انتخابات 1400 افرادی باوجدان که توانایی و صلاحیت دارند و نیت خدمت به مردم دارند، وارد میدان انتخابات شوند.

وی با اشاره به مشکل کشاورزان صیفی کار شهرستان خاطر نشان کرد:همه از مشکل بی آبی وکمبود منابع زیر زمینی مطلع هستیم، متاسفانه برخی از کشاورزان با صرف هزینه های فراوان بنا بر بی اطلاعی اقدام به کشت صیفی جات کردند که با ممانعت مسئولان ذی ربط مواجه شدند، مسئولان شهرستانی برای حل این مشکل کشاورزان متضرر در این بحران اقتصادی اقدام کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار