عضو مجلس خبرگان: حضور حداکثری مردم در انتخابات، افزایش اقتدار نظام در عرصه بین‌الملل را به‌دنبال دارد نماینده ولی فقیه و جمعی از نمایندگان استان مرکزی در مجلس مردم را به حضور در انتخابات دعوت کردند تلاش دشمن برای دلسرد کردن مردم/با مشارکت بالا آنان را ناامید کنیم همتی طرفدار پرداخت حقوق‌های نجومی به مدیران است/ بررسی طرح تفحص از حقوق‌های نامتعارف به زودی در صحن مجلس اراک و 3 شهرستان استان مرکزی در وضعیت نارنجی و 8 شهرستان زرد هستند وقتی تاجزاده و رفقا بدون نظارت استصوابی هم مردود شدند انتخابات صحنه بروز اقتدار ملی است/ حضور مردم باعث تجدید نظر در اندیشه های بدخواهانه دشمنان می شود کشف 46 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در اراک و تفرش  الگویی فراتر از دموکراسی دعوت سپاه از آحاد ملت ایران برای مشارکت حداکثری در انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
کد خبر: 72960
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبر داد

ابتلای ۲۱۰۱ نفر به کرونا در استان مرکزی/شناسایی ۲۸ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته

جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در استان مرکزی ۲۸ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۲۴ مورد مربوط به شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد و ۵ مورد هم مربوط به خمین بوده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در استان مرکزی ۲۸ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۲۴ مورد مربوط به شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد و ۵ مورد هم مربوط به خمین بوده است.

جمالیان اظهار کرد: با توجه به تعداد مبتلایان جدید در استان مجموع افرادی که از زمان شیوع کرونا در استان مرکزی به این بیماری مبتلا شده اند به ۲۱۰۱ نفر رسیده است.

وی ادامه داد: از ۲۳ مورد جدید در شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۲۲ مورد به صورت سرپایی و قرنطینه در منزل بوده است و ۱ مورد نیز در بیمارستان بستری شده اند و در خمین نیز هر ۵ مورد سرپایی و قرنطینه در منزل بوده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک افزود: از تعداد ۲۱۰۱ مورد مثبت در استان، تعداد ۱۳۹ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۵۴۷  مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۱۴۱۵ مورد هم مرتبط با شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.

جمالیان گفت: در روز گذشته نیز ۲۳ مورد مبتلا جدید در استان مرکزی گزارش شده بود که اکثر این موارد نیز به صورت سرپایی و در منزل قرنطینه شده اند.

وی خاطرنشان کرد: در این ۲۴ ساعت مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان گزارش نشده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس در استان همان ۱۷۰ نفر  می باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار