روند کاهش دما تا فردا تداوم خواهد یافت طرح جدید پیش فروش سایپا آغاز شد دیوان امیری کویت رسما درگذشت امیر این کشور را تأیید کرد نمایندگان سابق مجلس با چه شرایطی «سراتو» و «ویتارا» گرفتند؟/ روایتی از امضاهای رانتی و معاملات پشت پرده در پارلمان‌های گذشته بیش از 6 هزار ناشنوا و کم شنوا استان از بهزیستی خدمات دریافت می کنند ۱۳ فوتی و شناسایی ۲۵۹ مورد مبتلا به کرونا ویروس، در ۲۴ ساعت کذشته استان مرکزی توسعه آموزشی های حقوقی و تسهیل استفاده از امر وکالت در دادرسی ها از سیاست های قوه قضائیه است نخستین نفتکش ایرانی بدون مزاحمت به ونزوئلا رسید/ دو نفتکش دیگر در راهند اختتامیه طرح ولایت بسیج دانشجویی استان مرکزی افزایش سقف وام قرض‌الحسنه به ۳۰ میلیون تومان +بخشنامه
سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶
کد خبر: 72958
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰

کلیپ| ناجا، یادآور امنیت و اقتدار کشور

ناجا برای شما یادآور چیست؟ نظر مردم را در این خصوص ببینیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ دشمني آمریکایی ها با مردم ايران، این بار با تحریم نیروی انتظامی خود را نشان داد.

نيروي پليس در هر كشوري مسئول امنيت شهروندان در درون مرزهاي كشور است. از مرز تا جاده ها تا داخل شهرها. تصور يك روز بدون پليس در شهر تصوري وحشتناك است.

مبارزه و مقابله با قاچاقچيان مواد مخدر، تروريستهاي متجاوز در مرزهاي كشور، اشرار، اراذل، سارقان، متجاوزان به حريم خصوصي افراد، قانون شكنان و تامين امنيت جاني، مالي و عرضي تك تك شهروندان در همه عرصه هاي زندگي از خانه تا وسيله نقليه و مغازه و خيابان و فصاي محازي وظيفه ذاتي نيروي انتظامي است.

در جمهوري اسلامي هم نيروي انتظامي در مجموع در حوزه وطايف خود عملكرد بسيار خوبي داشته و شهدا و جانبازان فراواني در اين راه تقديم كرده است كه نتيجه آن احساس امنيت بالاي شهروندان است.

در اين شرايط، تحريم اين نيروي فداكار و جان بر كف از سوي امريكا معني اي جز تحريم امنيت مردم و تلاش براي نا امن كردن زندگي شهروندان و مقابله با اقدامات پليس عليه تروريستهاي تحت حمايت آمريكا ندارد.

ناجا برای شما یادآور چیست؟ نظر مردم را در این خصوص ببینیم.

انتهای پیام/

captcha