شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کروناویروس در استان مرکزی/۴فوتی در شبانه روز گذشته کالایی که ضوابط ورود به کشور را رعایت نکند قاچاق محسوب می شود منشور استفاده از کالای ایرانی تهیه‌شده است توقیف محموله ميلياردي دينام هاي الكتريكي قاچاق در دليجان اعتراف می‌کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب ماندگی شد/ صادرکننده ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است حذف «بودجه خودکفایی گندم» از ضعف سیاستگذاری تا تهدید امنیت غذایی رهبرانقلاب چه کتابی برای نوجوانان توصیه می کنند؟ اقرار صلح‌بانان حقوق بشر بر خبط فاحش آمریکا در ترور « شهیدحاج قاسم»/ آمریکا «مجرم» شد ماجرای بازداشت بازرس هیأت امنای دانشگاه آزاد استان مرکزی قیرپاشی دوای درد جاده های تفرش نیست
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۹
کد خبر: 72927
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

رزمایش کمک مومنانه فرصت مناسبی را برای کاهش آسیب های ناشی از کرونا ایجاد کرد/توزیع 40 هزار بسته معیشتی در مرحله سوم در استان مرکزی

کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: راه افتادن نهضت و رزمایش کمک مومنانه بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری فرصت های بسیار مناسبی برای کاهش آسیب های ناشی از کرونا ایجاد کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی عصر امروز در آیین مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در مصلی اراک گفت: خوشبختانه به برکت تفکر انقلابی در ایران اسلامی امروز بعد از گذشت بیش از سه ماه از شیوع ویروس کرونا شاهد یک انسجام و یکپارچگی در بین مردم برای رفع مشکلات ناشی از کرونا هستیم.

کریمی اظهار کرد: ویروس کرونا علیرغم سختی ها و مشکلاتی که برای کشور و برخی خانواده ها ایجاد کرد ظرفیت های زیادی هم به شکوفایی رساند که مهمترین آن نمایش و تقویت روحیه جهاد و همبستگی در بین مردم بود.

وی ادامه داد: راه افتادن نهضت و رزمایش کمک مومنانه بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری فرصت های بسیار مناسبی برای کاهش آسیب های ناشی از کرونا ایجاد کرد که امروز مرحله سوم این رزمایش را در اراک برگزار می کنیم.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: در طی این سه مرحله رزمایش ، بسیجیان استان مرکزی به وظایف خود به خوبی عمل کردند و تمام تلاش خود را در راستای تحقق مطالبه مقام معظم رهبری پای کار آوردند که قابل تقدیر است.

کریمی با اشاره به اینکه در مرحله نخست رزمایش ۵۴ هزار بسته، مرحله دوم ۲۶ هزار بسته و امروز در مرحله سوم ۴۰ هزار بسته توزیع می شود ادامه داد: جمعا ۱۲۰ هزار بسته معیشتی در استان تهیه شده که ۵۰ هزار بسته آن توسط سپاه و بسیج و مابقی آن توسط خیرین و مشارکت سایرین جمع آوری شده است.

وی با بیان اینکه رسانه ها با فعالیت خود بخش بزرگی از کار را در رزمایش کمک مومنانه انجام دادند و به خوبی به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند اظهار کرد: رسانه ها در طی این مدت علاوه بر اینکه ابعاد مختلف این اقدام خداپسندانه را به سمع و نظر مردم رساندند توانستند در ترویج این فرهنگ دینی و انقلابی موثر باشند.

فرمانده سپاه روح الله خاطرنشان کرد: تقویت فرهنگ جهاد و از خودگذشتگی بین مردم از دیگر اقدامات مهم رسانه ها بود که امروز ثمره این فعالیت ها را به خوبی مشاهده می کنیم و جا دارد از کلیه رسانه اعم از رسانه ملی، خبرگزاری ها، سایت های خبری و مطبوعات تقدیر ویژه داشته باشیم.

انتهای پیام/

captcha