شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کروناویروس در استان مرکزی/۴فوتی در شبانه روز گذشته کالایی که ضوابط ورود به کشور را رعایت نکند قاچاق محسوب می شود منشور استفاده از کالای ایرانی تهیه‌شده است توقیف محموله ميلياردي دينام هاي الكتريكي قاچاق در دليجان اعتراف می‌کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب ماندگی شد/ صادرکننده ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است حذف «بودجه خودکفایی گندم» از ضعف سیاستگذاری تا تهدید امنیت غذایی رهبرانقلاب چه کتابی برای نوجوانان توصیه می کنند؟ اقرار صلح‌بانان حقوق بشر بر خبط فاحش آمریکا در ترور « شهیدحاج قاسم»/ آمریکا «مجرم» شد ماجرای بازداشت بازرس هیأت امنای دانشگاه آزاد استان مرکزی قیرپاشی دوای درد جاده های تفرش نیست
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۲
کد خبر: 72926
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵

شناسایی ۱۹ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک از شناسایی ۱۹ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در استان مرکزی ۱۹ مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که از این تعداد ۱۴ مورد مربوط به شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد، و در خمین ۳ مورد و ساوه ۲ مورد بوده است.

جمالیان اظهار کرد:  با توجه به تعداد مبتلایان جدید در استان مجموع افرادی که از زمان شیوع کرونا در استان مرکزی به این بیماری مبتلا شده اند به ۲۰۵۰ نفر رسیده است.

وی ادامه داد:  از ۱۴ مورد جدید در شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک ۸ مورد به صورت سرپایی و قرنطینه در منزل بوده است و ۶ مورد نیز در بیمارستان بستری شده اند و در خمین ۲ مورد از ۳ مبتلا جدید در بیمارستان این شهر بستری شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: در ساوه نیز یک مورد بستری و یک مورد قرنطینه در منزل بوده است و از تعداد ۲۰۵۰ مورد مثبت در استان، تعداد ۱۳۰ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۵۴۶ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۱۳۷۴ مورد هم مرتبط با شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.

وی خاطرنشان کرد: در این ۲۴ ساعت مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان گزارش نشده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس در استان همان ۱۷۰ نفر  می باشد.

انتهای پیام/

captcha