شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کروناویروس در استان مرکزی/۴فوتی در شبانه روز گذشته کالایی که ضوابط ورود به کشور را رعایت نکند قاچاق محسوب می شود منشور استفاده از کالای ایرانی تهیه‌شده است توقیف محموله ميلياردي دينام هاي الكتريكي قاچاق در دليجان اعتراف می‌کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب ماندگی شد/ صادرکننده ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است حذف «بودجه خودکفایی گندم» از ضعف سیاستگذاری تا تهدید امنیت غذایی رهبرانقلاب چه کتابی برای نوجوانان توصیه می کنند؟ اقرار صلح‌بانان حقوق بشر بر خبط فاحش آمریکا در ترور « شهیدحاج قاسم»/ آمریکا «مجرم» شد ماجرای بازداشت بازرس هیأت امنای دانشگاه آزاد استان مرکزی قیرپاشی دوای درد جاده های تفرش نیست
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۶
کد خبر: 72924
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷

تهیه و توزیع ۲۱هزار بسته غذایی و بهداشتی در رزمایش کمک مومنانه ساوه

فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: ۲۱ هزار بسته غذایی و بهداشتی به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان در سه مرحله از رزمایش کمک مومنانه به نیازمندان با همت خیرین و معاونت های مرتبط سپاه ناحیه ساوه تهیه شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ حجت اله دستجانی فرمانده سپاه ناحیه ساوه در گفتگو با نار خبر با اشاره به پیشتازی خیرین ساوجی در کمک مومنانه گفت: شهرستان ساوه توانسته تا کنون ۲۱ هزار بسته غذایی و بهداشتی جمع آوری کند که در مرحله سوم اخیر ۳ هزار بسته غذایی و بهداشتی تهیه و توزیع می شود.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب به درستی با رصد وضعیت معیشتی مردم این رزمایش همدلی و مواسات را اعلام کردند و مردم ولایتندار ساوه هم لبیک گفتند.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه بیان کرد: امیدواریم با نابودی ویروس منحوس کرونا و تلاش جوانان شاهد تحقق شعار " جهش تولید" نیز باشیم .

وی ادامه داد: صنایع ساوه زمینه مناسبی برای کمک به جهش تولید دارند و لازم است که مسئولان با برگزاری جلسات هم اندیشی با رفع مشکلات، به این امر کمک کنند.   

captcha