شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کروناویروس در استان مرکزی/۴فوتی در شبانه روز گذشته کالایی که ضوابط ورود به کشور را رعایت نکند قاچاق محسوب می شود منشور استفاده از کالای ایرانی تهیه‌شده است توقیف محموله ميلياردي دينام هاي الكتريكي قاچاق در دليجان اعتراف می‌کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب ماندگی شد/ صادرکننده ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است حذف «بودجه خودکفایی گندم» از ضعف سیاستگذاری تا تهدید امنیت غذایی رهبرانقلاب چه کتابی برای نوجوانان توصیه می کنند؟ اقرار صلح‌بانان حقوق بشر بر خبط فاحش آمریکا در ترور « شهیدحاج قاسم»/ آمریکا «مجرم» شد ماجرای بازداشت بازرس هیأت امنای دانشگاه آزاد استان مرکزی قیرپاشی دوای درد جاده های تفرش نیست
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۸
کد خبر: 72922
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله خبر داد

آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی از آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی از امروز خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه گفت: توزیع بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی در سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه استان مرکزی برنامه‌ریزی شده که در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی افزود: ارزش هر بسته‌ حمایتی بیش از سیصد هزار تومان است که با مشارکت خیران و بسیج سازندگی استان جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله با اشاره به اینکه نیازمندان شهرهای مختلف استان توسط پایگاه‌های بسیج و ائمه جماعات شناسایی شدند و توزیع بسته‌های معیشتی نیز با حفظ کرامت افراد انجام می‌شود،گفت: در مرحله اول و دوم رزمایش کمک مومنانه بیش از ۸۰ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شد.

وی با بیان اینکه برای جمع آوری کمک های نقدی در استان مرکزی یک حساب مشترک ایجاد شده،افزود: عنوان حساب خدمت رسانی نام گرفته و این شماره حساب مشترک(بانک رسالت) برای جمع آوری کمک های مردمی بین نماینده محترم ولی فقیه،استانداری مرکزی و سپاه روح الله ایجاد شده که اطلاعات آن به شرح زیر اعلام می شود ، شماره حساب: 6000006 ، شماره تراکنش کارتی حساب:5041721055161823  و شبا حساب IR150700001000216000006001 است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله تصریح کرد: همچنین هم استانی های عزیز برای تحویل هرگونه اقلام غیر نقدی می توانند به پایگاه ها و حوزه های بسیج نیز مراجعه کنند.

وی بیان کرد: از کلیه خیرین و افرادی که وضعیت مناسبی دارند دعوت می کنیم برای کمک در اجرای بهتر مرحله سوم رزمایش همکاری کنند و این فرصت ارزشمند برای خدمت رسانی را مغتنم بشمارند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله در پایان خاطر نشان کرد: آیین مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه امروز ساعت ۱۷:۳۰ با حضور مسئولین ارشد استان در مصلی بیت المقدس اراک برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha