رزمایش دسته های رزمی پایگاه محور در استان مرکزی برگزار شد نظارت بر قیمت ها توسط دستگاه های نظارتی یک ضرورت مهم است/ احسان و نیکوکاری موجب تحول در جامعه می شود پیشنهاد مجلس برای کاهش ۵۰ درصدی ارز دولتی به کالاهای اساسی/ یارانه به خانوارهای هدف پرداخت می‌شود طرح مجلس برای اخذ مالیات از سکه، ارز و سهام کلید خورد+سند امام رضا(ع) مرز بین شیعه واقعی و شیعه ظاهری است/ شیعه در زمان ثامن الحجج (ع) در ایران گسترده شد ​ثبت‌نام شاغلین و بنگاه‌های فاقد بیمه برای دریافت تسهیلات کرونا از 16 تیرماه سیروس گرجستانی درگذشت رهبر انقلاب: خط مبارزه سیاسی ائمه، تشکیل حکومت اسلامی بوده است آغاز چهارمین مرحله رزمایش «همدلی» و «کمک مؤمنانه» در اراک شناسایی ۹۶ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
کد خبر: 72888
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
امام‌جمعه موقت اراک:

تحریم شخصیت‌ها و نهادهای ایران، اوج استیصال آمریکاست/ راه مبارزه با آمریکا قوی شدن است

سپاسی آشتیانی، امام‌جمعه موقت اراک با اشاره به تحریم ناجا توسط آمریکا، گفت: این مسئله اوج استیصال آمریکایی‌ها را نشان می دهد که تقریباً تمام نهادهای کشور و شخصیت‌های مهم ایران را مورد تحریم قرار داده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم سپاسی آشتیانی، امام‌جمعه موقت اراک و مدیر حوزه علمیه استان مرکزی در گفتگو با ندای تفرش، با اشاره به تحریم ناجا توسط آمریکا، گفت: این مسئله اوج استیصال آمریکایی‌ها را نشان می دهد که تقریباً تمام نهادهای کشور و شخصیت‌های مهم ایران مورد تحریم آمریکا قرار داده اند.

سپاسی آشتیانی با بیان این مطلب که سلاح آمریکا، تحریم است، اظهار کرد: آمریکا بر این باور است که با ایجاد فشار بر کشورها می تواند در عملکرد جمهوری اسلامی در قسمت‌های مختلف حتی پلیس تأثیر بگذارد.

وی افزود: همان‌طوری که تحریم‌های آمریکا در زمینه‌های اقتصادی، تسلیحاتی و علمی نتوانسته در خط سیر جمهوری اسلامی تأثیر بگذارد طبیعتاً در مسئله تحریم پلیس ایران هم نمی‌تواند تأثیر بگذارند و نیروی انتظامی با قوت کار خود را ادامه خواهد داد.

مدیر حوزه علمیه استان مرکزی ایجاد ناامنی روانی را از اهداف این تحریم‌ها عنوان و بیان کرد: آمریکا هم می داند که تحریم‌هایشان مؤثر نیست و در مسائل امنیت و مبارزه با تروریست نمی تواند تأثیر بگذارد ولی می خواهد یک ناامنی روانی برای مردم ایجاد کند و آنها را بترساند.

سپاسی آشتیانی، راه مبارزه با آمریکا را قوی شدن دانست و ادامه داد: به فرمایش رهبر معظم انقلاب، در هر زمینه ای که قوی شدیم تحریم‌های آمریکا نتوانسته تأثیر بگذارد. این روزها شاهد حرکت نفت‌کش‌های ایران از یک طرف دنیا به طرف دیگر هستیم و آمریکائی‌ها حتی قدرت اعتراض به این نفت‌کش‌ها را ندارند.

امام‌جمعه موقت اراک با اشاره به اینکه در همه زمینه‌ها نیاز و ضرورت بر قوی شدن داریم چراکه مسیر آینده کشور، مسیر قدرت است افزود: مقاومت مردم، صلابت رهبری و قدرت‌های نیروهای ایران سبب شده که آمریکا در مقابل ایران نتواند کاری انجام دهد چراکه می داند در ایران همه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی با صلابت ایستاده اند.

مدیر حوزه علمیه استان مرکزی با بیان این مطلب که سرنوشت حق، پیروزی و سرنوشت باطل، نابودی است، گفت: اقتدار ایران سبب می شود که تحریمهای آمریکا در هر زمینه ای نتواند مشکلی از آنها را حل کند و حتی این نوع سیاست‌ها قادر به حفظ رژیم صهیونیستی در منطقه هم نیست.

سپاسی آشتیانی خاطرنشان کرد: ممکن است برخی از سیاست‌ها در برهه ای هم بتواند مشکلاتی را ایجاد کند، ولی تاریخ نشان داده که این نوع سیاست‌ها نمی تواند خط سیر جمهوری اسلامی و مردم را منحرف و ملت را از حمایت جمهوری اسلامی ایران منصرف کند.

انتهای پیام/

captcha